بازی خاطره انگیز Pac-Man به گوشی های هوشمند می آید

آدم ها با خاطراتشان زندگی می کنند.خاطرات تلخ شیرینی که شاید کم رنگ شوند اما هیچگاه از یاد ما نخواهند رفت.گاهی یک فیلم ، موزیک و یا یک بازی ویدیویی آنقدر برای ما خاطره انگیز است که حتی پس از گذشت سال ها می تواند برایمان جذاب و دوست داشتنی باشد.به همین دلیل است که اخیرا برخی بازی های خاطره انگیز گذشته قرار است به گوشی های هوشمند بیاییند.پس از خبر نسخه جدید بازی خاطره انگیز Snake برای گوشی های هوشمند، حالا نوبت به بازی نوستالژیک پک من (Pac-Man) رسیده تا سر از اسمارت فون های امروزی درآورد.

قرار است یکی از استودیوهای بازی‌سازی شعبه اروپای شرکت نامکو بندای بازی Pac-Man 256 را بسازد که دنباله‌ی بازی مشهور Pac-Man است. زمان دقیق ‌عرضه‌ی این بازی مشخص نشده است؛ ولی در تابستان امسال کاربران می‌توانند این عنوان را روی گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های‌شان بازی کنند.

pacman_game

البته این نسخه با چیزی که پیش از این دیده‌اید، متفاوت خواهد بود؛ چرا که شخصیت اصلی آن یعنی پک‌من در دنیایی جدید به ماجراجویی می‌پردازد. این دنیا که بر پایه‌ی مرحله‌ی ۲۵۶ این بازی طراحی شده ‌است، تجربه‌ای جدید می‌آفریند؛ تجربه‌ای که مخصوص امروز و گجت‌های امروزی است.

منبع : businessinsider

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*