هواوی

هواوی در لیست بهترین شرکت های دنیا در سال 2021 درخشید

لیست بهترین شرکت‌های دنیا در سال 2021 توسط مجله Fortune منتشر شد که طبق آن شرکت چینی هواوی در بین 50 برند برتر جهان قرار گرفت.

مجله معتبر و مشهور Fortune لیست بهترین شرکت های دنیا در سال 2021 را منتشر کرد. در این لیست که با نام Fortune 500 شناخته می‌شود، شرکت هواوی موفق شده در بین 50 برند برتر جهان از نظر کسب درآمد قرار بگیرد. این در حالی است که این شرکت چینی با محدودیت‌های تجاری زیادی روبه‌رو شده و با وجود این توانسته جایگاه خود را در این لیست ارتقا بدهد.

هواوی

بحران جهانی شیوع ویروس کرونا باعث افت 31.7 تریلیون دلاری و کاهش 4.8 درصدی درآمدها نسبت به پنج سال گذشته و به همین خاطر بسیاری از شرکت‌هایی که قبلا در لیست Fortune 500 حضور داشتند، اکنون دیگر از این فهرست خارج شده‌اند و نام آنها در بین بهترین شرکت های دنیا در سال 2021 دیده نمی‌شود. اما هواوی با تمام این مشکلات و همچنین تحریم‌ها توانست به موفقیت خود ادامه دهد و جایگاه خود را در این لیست بهتر کند.

محصولات و نوآوری‌های متعدد هواوی در سال 2021

بر اساس لیست مجله fortune، شرکت هواوی از نظر حجم درآمد در جایگاه چهل و چهارم جهان قرار گرفته است. این کمپانی در سال 2021 میلادی محصولات زیادی را با نوآوری‌های متعدد به بازار عرضه کرد که از جمله این محصولات می‌توانیم به گوشی های هوشمند، لپ تاپ‌ها، تبلت‌ها، لوازم خانگی و لوازم هوشمند جدید اشاره کنیم. این محصولات جدید دارای نوآوری‌های بی بدیلی هستند که به شدت با استقبال کاربران و مشتریان روبه‌رو شده‌اند. مانیتور گیمینگ، اسپیکر هوشمند، تلویزیون هوشمند و سیستم عامل هارمونی 2 از دیگر محصولات هواوی در سال جاری میلادی محسوب می‌شوند.

شرکت Huawei همچنین در سال 2021 میلادی موفق به کسب جوایز زیادی شده که یکی از آنها عنوان بهترین دوربین دنیای موبایل برای گوشی جدید هواوی پی 50 پرو است. این گوشی که به تازگی معرفی شده توانسته بالاترین امتیاز تاریخ را از DxoMark دریافت کند و با اعلام این موسسه معتبر و معروف، P50 Pro بهترین گوشی موبایل دنیا برای عکاسی شناخته شد.

هواوی

ارتقای قابل توجه رتبه Huawei در فهرست Fortune برای بهترین شرکت‌ های دنیا نشان‌دهنده این است که این شرکت به خوبی از پس چالش‌ها و مشکلات موجود برآمده و در چنین شرایط سختی، با تاکید بر نوآوری محصولات و گسترش حوزه‌های کاری، همچنان در مسیر پیشرفت و توسعه قرار گرفته است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*