آریزو 5 جدید

عرضه آریزو ۵ جدید مدیران خودرو با کابین به‌روز و مدرن

آریزو ۵ جدید – Arrizo 5 محصول تازه‌ای از شرکت مدیران خودرو است که به زودی با کابینی مدرن و به‌روز و با تغییرات جذاب روانه بازار ایران خواهد شد.

خودرو آریزو ۵ جدید که اخیرا در بازار کشور چین عرضه شده است، به زودی توسط شرکت مدیران خودرو به بازار ایران عرضه می‌شود. این مدل جدید با بهبودهای آپشنی و فنی قابل توجهی همراه شده است که علاوه بر مدرن‌تر کردن خودرو، لذت رانندگی را نیز برای راننده افزایش می‌دهد.

تغییرات کابین آریزو ۵ جدید

یکی از تغییرات صورت گرفته در خودرو Arrizo 5 جدید، تغییر کامل داشبورد خودرو است. داشبورد قدیمی با ظاهر اسپرت نسل پیشین آریزو ۵ اینک با داشبوردی مدرن جایگزین شده که بر اساس زبان طراحی خودروهای جدید MVM طراحی شده است.  این داشبورد ترکیبی از سطوحی با رنگ‌های مشکی و کربن خاکستری است که کابین خودرو را بسیار به‌روزتر و جوان‌پسندتر می‌کند. همچنین چیدمان دکمه‌های کابین به صورت یک نوار در زیر دیسپلی ۸ اینچی آریزو ۵ جدید و همچنین طراحی خروجی سیستم ایرکاندیشن آن خودرو تداعی‌گر خودروهای لوکس اروپایی مانند آئودی است.

از دیگر تغییرات قابل توجه کابین آریزو ۵ نیو فرمان به‌روز شده خودرو است که چهره‌ای مدرن و حسی جوان‌پسند به راننده و سرنشینان تلقین می‌کند. همچنین شکل مناسب و محل جای‌گذاری دقیق دکمه‌های تنظیمات سیستم صوتی و کروز کنترل روی فرمان خودرو ارگونومی مناسبی را برای راننده به ارمغان می‌آورد. تغییر دکمه‌های تنظیمات ایرکاندیشن خودرو از حالت قدیمی به مدل جدید مشابه کابین آریزو ۶ علاوه بر ایجاد راحتی بالاتر تنظیمات کابین در حین رانندگی، فضای مدرنی را برای این خودرو ایجاد خواهد کرد.

همچنین تغییر در طراحی کنسول میانی خودرو و جای‌گذاری دکمه‌های ESP، اکو و اسپرت در کنار ترمز دستی برقی و اتو هلد احساس رانندگی با خودرویی به روز و سطح بالا را برای سرنشینان فراهم می‌آورد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۷ دیدگاه

  1. خودرو افزایش شدید دارد

  2. این که تقریباً عکس داشبورد آریزو ۶ هستش… یعنی داشبورد آریزو ۶ رو گذاشتن رو آریزو ۵ ؟ مگه داریم ؟ مگه میشه ؟

  3. کاش لااقل نصف چین پتانسیل داشتیم و بعد ژشت درگیری با امریکا میگرفتیم!!!

  4. هموطن الان زمان خرید خودرو است چون بزودی افزایش شدید دارد

  5. کرمان موتور بزودی افزایش قیمت خودرو جک اس ۵ را رسما اعلام می کند

  6. اقا خودرو سازها در حال ورشکستگی کامل هستند خوب مشخص است که مجبورن گران کنند