بازی آنلاین

چین ساعت بازی آنلاین کودکان را به ۳ ساعت در هفته محدود می‌کند

مطابق با جدیدترین قوانین تعیین شده از سوی چین، شهروندان ۱۸ سال به پایین این کشور تنها می‌توانند ۳ ساعت در هفته بازی آنلاین انجام دهند.

رگولاتورهای چینی به تازگی قوانینی را تعیین کرده‌اند که به موجب آن شهروندان ۱۸ سال به پایین این کشور تنها از این پس می‌توانند یک ساعت در روزهای جمعه،‌ آخر هفته و تعطیلات بازی آنلاین انجام دهند. مطابق با این قوانین که از سوی اداره ملی مطبوعات و انتشارات چین تعیین شده، افرادی که در این میانگین سنی قرار دارند تنها از ساعت ۸ تا ۹ می‌توانند بازی آنلاین انجام دهند.

گروه سنی افرادی که بازی آنلاین انجام می‌دهند

طبق گفته اداره ملی مطبوعات و انتشارات چین که مسئولیت نظارت بر بازار بازی‌های آنلاین را بر عهده دارد،‌ ارائه خدمات به افراد زیر ۱۸ سال از سوی شرکت‌های مربوطه در خارج از زمان مشخص شده غیر قانونی محسوب می‌شود. علاوه بر این لازم است که شرکت‌های مذکور برای مشخص شدن گروه سنی و تأیید هویت کاربران به دنبال راه‌کارهایی باشند. این در صورتی است که تا پیش از اعمال این محدودیت شهروندان ۱۸ سال به پایین چینی می‌توانستند ۳ ساعت در تعطیلات یا ۱.۵ ساعت در روزهای عادی به انجام بازی‌های آنلاین بپردازند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. آینده‌ای از ایران در سایه طرح صیانت رو میبینیم، واقعاً تأسف برانگیزه نظام های مستبد، کم مونده کنترل دستشویی رفتن خوردن خوابیدن و حتی مسایل زناشویی رو هم تحت کنترل قرار بدن!
    با این اوصاف تفاوت انسان با حیوانات خانگی یا ربات در چیه؟! ذره ای انسانیت هم خوب چیزیه، آدم شرمش میگیره اینگونه اخبار رو بخونه چه برسه به اجرای این قوانین