عکاسی نجومی آیفون 13

اطلاعاتی از عکاسی نجومی آیفون ۱۳ و باتری اپل واچ سری ۷ لو رفت

چند روز مانده به رونمایی، جزئیاتی از گوشی‌های سری iPhone 13، اپل واچ سری ۷ و ایرپادز ۳ منتشر شده است. ظاهرا قابلیت عکاسی نجومی آیفون ۱۳ به کاربران اجازه می‌دهد تصاویر شفاف از آسمان شب ثبت کنند.

به ادعای یک افشاگر توییتری، Night Mode گوشی‌های سری آیفون ۱۳ وجود ستارگان در تصویر را تشخیص می‌دهد و تنظیمات لازم برای عکاسی نجومی را اِعمال می‌کند.

علاوه بر عکاسی نجومی، نایت مود آیفون ۱۳ یک الگوریتم جدید هم برای آنالیز ساختارها، بازسازی و تنظیم سایه‌ها خواهد داشت. تداخل رنگ در عکاسی شبانه اصلاح خواهد شد و نور نارنجی روشن در پشت دوربین، تاثیر منفی روی رنگ پوست سوژه‌ها نخواهد گذاشت.

عکاسی نجومی آیفون 13

از دیگر تغییرات مورد اشاره توسط PineLeaks باید از حالت جدید پرتره سینماتیک موسوم به Warp نام ببریم که با لرزشگیر الکترونیکی تصویر (EIS) کار می‌کند. همچنین در حالت Cinematic ویدیویی، سوژه‌ها بدون اینکه غیر طبیعی به نظر برسند، در نزدیکی مرکز فریم نمایش داده می‌شوند و عملکرد لرزشگیر اپتیکال تصویر (OIS) ملایم‌تر خواهد بود.

انتظار می‌رود اپل واچ سری ۷ هم در کنار آیفون ۱۳ معرفی شود؛ با ارتقای قابل توجه در ظرفیت باتری!

برای کیس شارژ ایرپادز ۳ هم باید منتظر افزایش سایز باتری باشیم؛ چیزی حدود ۲۰ درصد بزرگ‌تر از کیس شارژ ایرپادز ۲! در زمینه صوتی اما کمی بهبود در صدای بیس قابل پیش‌بینی است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*