ویدیو تست سقوط گلکسی زد فولد ۳

ویدیو تست سقوط گلکسی زد فولد ۳ ؛ قلب ما شکست اما گوشی تاشو سامسونگ نه!

ویدیویی در یوتیوب از تست سقوط گلکسی زد فولد ۳ – Galaxy Z Fold 3 منتشر شده که نشان می‌دهد نمایشگرهای این گوشی تاشو به هیچ عنوان نابود نمی‌شوند!

هیچ چیزی به اندازه نابود کردن یک گوشی ۱.۸۰۰ دلاری نمی‌تواند اینترنت را منفجر کند. یک اکانت یوتیوب با نام PhoneBuff اخیراً ویدیویی را منتشر کرده که در آن به تست سقوط گلکسی زد فولد ۳ پرداخته و آن را از فاصله‌ای بسیار زیاد به زمین پرت کرده است. هشدار: اگر مشکل ناراحتی قلبی ندارید این ویدیو را نبینید؛ به خصوص اینکه اگر خود شما هم صاحب این پرچمدار نوظهور سامسونگ هستید!

ویدیو تست سقوط گلکسی زد فولد ۳

دانلود ویدیو

در بخش روشن قضیه، این ویدیو تست‌های استقامت پیشین را تأیید می‌کند: گلکسی Z Fold 3 یک شاهکار مهندسی فوق‌العاده است. حداقل به خاطر استحکام بالای لولاها می‌توانیم این را تأیید کنیم. به دست آوردن تناسبی بین استحکام و دسترسی‌پذیری، یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های مهندسی در طراحی زد فولد ۳ بوده است. اما حالا سامسونگ نشان داده که تلاش‌هایش موفقیت‌آمیز بوده است.

در حالی که کاور دیسپلی ۶.۲ اینچی زد فولد ۳ در دومین پرتاب ترک خورد، اما خود لولا به هیچ عنوان شل نشد. همین باعث شد نمایشگر اصلی پرچمدار سامسونگ در طول این آزمایش خطرناک سالم بماند. یکی دیگر از نتایج قابل توجه این آزمایش سالم ماندن کاور دیسپلی بود. هرچند که این نمایشگر بیرونی ترک خرده بود، اما پاسخگویی کاملی داشت و به طور کامل می‌شد از آن استفاده کرد.

۱۰ آزمایش ناموفق برای نابود نمایشگرهای Z Fold 3

این گوشی در مجموع از ۱۰ تست سقوط ساختگی جان سالم به در برد. در حالی که هر یک از این تست‌ها باعث آسیب دیدگی دستگاه شدند، اما هیچکدام نتوانستند حتی یکی از نمایشگرهای Z Fold 3 را هم نابود کنند. در بدترین حالت برخی نقاط پیکسل سوختگی به وجود آمد و شیشه روی نمایشگر نیز ترک خورد.

این گوشی پیشرفت قابل توجهی نسبت به زد فولد ۲ نسل گذشته داشته است که آن هم به هیچ عنوان دستگاه بدی نبود. حالا ما منتظر هستیم تا ببینیم سامسونگ آیا می‌تواند حتی پا را از این سطح هم فراتر گذاشته و استحکام بیشتری به گوشی تاشو خود ببخشد؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. زنده باد سامسونگ عزیز