انتشار پست اینستاگرام در مرورگر کامپیوتر

سرانجام، امکان انتشار پست اینستاگرام در مرورگر کامپیوتر میسر شد

امکان انتشار پست اینستاگرام در مرورگر کامپیوتر به این شبکه اجتماعی اضافه شد. اینستاگرام همچنین ویژگی جدیدی به نام Collabs و دو افکت ریلز دیگر را تدارک دیده است.

اینستاگرام این روز‌ها در تلاش است تا با اضافه کردن ویژگی‌های جدید همچنان به عنوان یکی از پرطرفدار‌ترین شبکه‌های اجتماعی باقی بماند. کاربران از این پس می‌توانند پست های خود را از طریق مرورگر کامپیوتر در اینستاگرام منتشر کنند. علاوه بر این شاهد دو افکت جدید Reels و ویژگی دیگری به نام Collabs هستیم.

انتشار پست اینستاگرام از طریق مرورگر کامپیوتر

انتشار پست اینستاگرام در مرورگر کامپیوتر

از میان تمامی ویژگی‌های جدیدی که اخیرا به اینستاگرام اضافه شده است، شاید بتوان امکان ارسال پست از طریق مرورگر رایانه را مفید‌ترین آنها دانست. سال‌ها بود که کاربران Instagram از این شبکه اجتماعی می‌خواستند که به آنها اجازه دهد پست‌ های خود را از طریق نسخه وب این برنامه منتشر کنند.

شرکت‌ها و افراد حرفه‌ای که کسب و کار آنها روی اینستاگرام شکل گرفته است، احتمالا بیش از بقیه از این ویژگی استقبال خواهند کرد؛ زیرا خیلی از این افراد از برنامه‌های دسکتاپ برای ویرایش محتوای خود قبل از انتشار در اینستاگرام استفاده می‌کردند.

حالا با تغییر جدید، آنها دیگر مجبور نیستند محتوای آماده شده را برای انتشار به گوشی و یا تبلت انتقال دهند.

قابلیت Collabs و افکت‌های جدید ریلز

انتشار پست اینستاگرام در مرورگر کامپیوتر / قابلیت کلبز

کلبز یک ویژگی جدید است که به دو حساب کاربری اجازه می‌دهد به صورت همزمان مالکیت یک پست را در اختیار گیرند. بدین ترتیب پست مربوطه برای فالوور‌های هر دو اکانت نشان داده خواهد شد. شما همچنین می‌توانید به صورت مشترک ریلز داشته باشید.

انتشار پست اینستاگرام در مرورگر کامپیوتر / افکت جدید ریلز

اینستاگرام مدت‌هاست که به کپی کردن قابلیت‌های رقبای خود رو آورده است و افکت‌های جدید ریلز نیز که با نام Dynamic Lyrics و Superbeat عرضه شده‌اند، شباهت زیادی به نمونه‌های موجود در تیک تاک دارند.

داینامیک لیریکس و سوپربیت میتوانند به صورت خودکار برای Reel شما متن و محتوای بصری ایجاد کنند. بدین ترتیب کار تولید کنندگان محتوا نیز آسان‌تر و سریع‌تر می‌شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*