آپدیت پیشرفته MIUI 12.5 برای ردمی 9 و ردمی نوت 9

آپدیت پیشرفته MIUI 12.5 برای ردمی 9 و ردمی نوت 9 منتشر شد

آپدیت پیشرفته MIUI 12.5 برای ردمی 9 و ردمی نوت 9 منتشر شد. البته فقط صاحبان نسخه گلوبال Redmi 9 و Redmi Note 9 این آپدیت را دریافت می‌کنند.

آپدیت MIUI 12.5 Enhanced Edition در حال حاضر جدیدترین نسخه سیستم عامل موبایل شیائومی است. این کمپانی از ماه آگوست این به‌روزرسانی را برای گوشی‌های واجد شرایط منتشر کرده است. اکنون نوبت به انتشار آپدیت پیشرفته MIUI 12.5 برای ردمی 9 و ردمی نوت 9 رسیده است.

شیائومی از همین امروز نسخه پیشرفته می یو آی 12.5 را برای دو گوشی پرطرفدار خودش منتشر کرده است. این جدیدترین نسخه MIUI است که فقط برای نسخه‌های «گلوبال» این گوشی‌ها منتشر می‌شود. شماره بیلد این آپدیت برای گوشی ردمی 9 برابر با V12.5.3.0.RJCMIXM و برای گوشی ردمی نوت 9 برابر با V12.5.2.0.RJOMIXM است.

علاوه بر تغییراتی که این آپدیت به صورت نرم افزاری در گوشی‌ها اعمال می‌کند، آخرین پچ امنیتی اندروید که مربوط به ماه اکتبر 2021 هست را هم به همراه دارد. البته این بیلدهای نرم افزاری در فاز “Stable Beta” قرار دارند و این یعنی ممکن است ایرادهایی را هم داشته باشند.

انتظار می‌رود طی روزهای آینده این آپدیت برای نسخه‌های چینی و هندی دو گوشی مذکور هم منتشر شود. گوشی ردمی 9 در هند با نام ردمی 9 پرایم و ردمی نوت 9 هم در چین با نام ردمی 10 ایکس 4G عرضه می‌شوند. به زودی نسخه نهایی این به‌روزرسانی نیز برای گوشی‌های شیائومی منتشر می‌شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*