انتشار اولین تصاویر از آیفون ۶S

هنوز زمان نسبتا زیادی تا رونمایی از آیفون های جدید باقی مانده اما اخبار و اطلاعات زیادی از آن منتشر شده است.امروز مارک گرمن یکی از نویسندگان وب سایت معتبر ۹to5Mac اولین تصاویر از آیفون ۶S را منتشر کرده است.این تصاویر از قاب فلزی آیفون ۶ اس بوده و آن را از زوایای مختلف نشان داده است.

بر اساس تصاویر جدید ظاهر بیرونی آیفون ۶s شباهت بسیار زیادی به آیفون ۶ کنونی دارد. نویسنده ۹to5Mac می‌گوید که طول و عرض و ضخامت نیز در آیفون بعدی بدون تغییر باقی می‌مانند. در عین حال، شایعه حذف نوارهای پلاستیکی پشت گوشی نیز کنار خواهد رفت و ممکن است در آیفون ۷ شاهد حذف آنها باشیم.به گفته گرمن، بزرگ‌ترین وجه تفاوت آیفون ۶s و ۶ را باید در درون آن‌ها جستجو کرد. به نظر محل قرارگیری پیچ‌های آیفون بعدی تفاوت زیادی با آیفون‌های قبلی خواهد داشت.

علاوه بر این، شایعات قبلی مبنی بر وجود یک دوربین دوگانه در آیفون ۶s نیز با این تصاویر کنار می‌رود. محل قرارگیری دوربین آیفون بعدی مشابه با آیفون ۶ و ۶ پلاس کنونی است. شاید در آیفون ۷ شاهد این تغییر باشیم.ته گوشی هم به نظر تغییر نکرده و ساختار سوراخ‌سوراخ اسپیکرها در آیفون ۶s نسبت به آیفون‌های ۶ دست نخورده باقی مانده‌اند.

اگر مبنا را بر اصالت این تصاویر بگذاریم، به نظر می‌رسد اپل از طراحی نمای بیرونی آیفون‌های ۶ رضایت دارد و تنها شاهد تغییراتی چشمگیر در قطعات سخت افزاری داخلی آیفون ۶s خواهیم بود.مهم‌ترین ویژگی شایعه‌شده برای آیفون بعدی که تقریبا تمامی افشاگران اینترنتی بر آن تاکید دارند، افزودن تکنولوژی Force Touch در زیر صفحه‌نمایش است. استفاده از این تکنولوژی، امکان محاسبه دقیق فشار انگشتان کاربر و اقدام متناسب و تعریف‌شده بر اساس آن فشار را فراهم خواهد کرد.بر اساس ادعای «مینگ چی کو» تحلیلگر مشهور موسسه KGI Securities، آیفون بعدی در آگوست معرفی می‌شود و در سپتامبر به بازار خواهد آمد.

در ادامه تصاویر فاش شده از قاب فلزی آیفون ۶S را مشاهده خواهید کرد :

منبع : ۹to5mac

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*