Dell Latitude 12 معرفی شد : تبلتی که برای میدان های جنگ آماده شده است !

کمپانی دل ( DELL ) از تبلت ۱۱.۶ اینچی جان‌سخت Latitude 12 پرده برداشت.این تبلت مناسب برای افرادیست که دارای مشاغلی سخت در زمینه های نظامی، صنعتی، گردشگری و غیره هستند و به تبلتی نیاز دارند که از مقاومت زیادی در برابر حوادثی از قبیل نفوذ آب، گرد و غبار و ضربه برخودار باشد.کمپانی دل آنقدر این تبلت را مقاوم طراحی کرده که گویی آن را برای میدان های جنگ آماده کرده است !

نمایشگر این محصول به گونه ای طراحی شده که حتی کاربر می تواند زیر نور مستقیم خورشید و با دستکش کار نیز با آن کار کند، اما از آنجایی که از رزولوشن بالایی (۱۳۶۶ در ۷۶۸پیکسل) برخوردار نیست نمی توان از آن برای خلق آثار گرافیکی و یا مشاهده فیلم هایی با رزولوشن بالا استفاده کرد.

Latitude 12 که جدیدترین نمونه از سری تبلت های بادوام دل محسوب می شود می تواند در برابر ضربات شن، سنگ ریزه یا حتی سقوط از ارتفاع ۱۲۱ سانتیمتری جان سالم به در ببرد.علاوه بر این، دل تضمین کرده است که Latitude 12 می تواند در دمای منفی ۲۰ درجه فارنهایت و همچنین مثبت ۱۴۵ درجه فارنهایت به خوبی کار کند.

در خصوص مشخصه های فنی این تبلت می توان می گفت که به نسل پنجم پردازنده Core-X اینتل، حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایتی، سیستم عامل ویندوز ۸.۱ و طول عمر باتری ۱۲ ساعته مجهز خواهد بود.

تاکنون جزییاتی در خصوص زمان و بازارهایی که این تبلت در آن عرضه خواهد شد منتشر نشده اما نمی توان قیمت پایینی برای این محصول انتظار داشت.دل هنوز هیچ اطلاعاتی از زمان و بازارهای عرضه این محصول ارائه نکرده است.با این حال نباید انتظار قیمتی پایینی برای تبلت داشته باشیم.

منبع : engadget

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*