نابودی ناتو در جنگ هسته ای

شاخ و شانه هسته ای رئیس آژانس فضایی روسیه؛ ناتو را در 30 دقیقه نابود می‌کنیم

در ادامه تنش های ناشی از جنگ روسیه و اوکراین، رئیس آژانس فضایی روسیه، وعده نابودی ناتو در جنگ هسته ای را داد. ظاهرا روس‌ها تنها ۳۰ دقیقه برای این کار زمان نیاز دارند.

دمیتری روگوزین، رئیس آژانس فضایی روسیه (Roscosmos)‌ و همچنین معاون پیشین نخست وزیر این کشور در رابطه با عواقب شدت گرفتن تنش‌ها به ناتو هشدار داد. او گفت که در صورت بروز یک جنگ هسته‌ ای، روسیه قادر خواهد بود کشورهای عضو ناتو را در تنها نیم ساعت نابود کند.

نابودی فوری ناتو در صورت وقوع جنگ هسته ای با روسیه

نابودی ناتو در جنگ هسته ای / پوتین

البته وی تاکید کرد که به خاطر اینکه عواقب چنین جنگی کل کره زمین را تحت تاثیر قرار خواهد داد، باید در هر صورت از آن جلوگیری کرد. همچنین روسیه هر سال در نهم ماه می، پیروزی بر آلمان نازی را با برگزاری رژه نظامی جشم می‌گیرد؛ اما تاکید این کشور بر تم هسته ای در مراسم امسال باعث ایجاد نگرانی‌هایی در مقامات غربی شده است.

از موارد قابل توجه در این رژه می‌توان به حضور هواپیمای ایلوشین Il-80 معروف به روز قیامت اشاره کرد. این هواپیما قرار است نقش مقر فرماندهی روسیه در صورت وقوع جنگ هسته ای را ایفا کند.

نابودی ناتو در جنگ هسته ای

البته این اولین بار نیست که روگوزین تهدیدهای عجیبی را متوجه کشورهای غربی میکند. وی پیشتر نیز پس از اعلام تحریم روسیه به خاطر تجاوز به اوکراین، گفته بود که ممکن است ایستگاه فضایی بین‌المللی روی خاک آمریکا یا اروپا سقوط کند و از آنجایی که خطری متوجه روسیه نیست، آنها به این مسئله اهمیتی نمی‌دهند.

نابودی ناتو در جنگ هسته ای / دمیتری روگوزین

او همچنین ادعا کرده بود که موشک‌های روسی قابل اعتماد‌ترین موشک‌های جهان هستند و احتمالا افرادی که تحریم‌ها را پایه‌ریزی کرده‌اند از بیماری آلزایمر رنج می‌برند. با وجود اینکه ممکن است اینگونه اظهار نظرها صرفا جنگ روانی باشند، اما نمی‌توان احتمال بیشتر شدن تنش‌ها و وقوع یک جنگ هسته ای ویرانگر را نادیده گرفت.

به نظر شما اگر جنگ جهانی سوم یک جنگ هسته ای باشد، روسیه قادر به نابودی کشورهای ناتو در ۳۰ دقیقه خواهد بود؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

4 دیدگاه

  1. از این لاف اومدن ها که ما خودمون اینجا زیاد داریم خخخخ

    اگه مبنای محاسبه اینا رو تصرف سه روزه اکراین در نظر بگیریم منظورش از سی دقیقه همون هیچ زمانی هستش

  2. کسی که بخواهد کاری انجام بده هیچ وقت در موردش صحبت نمیکنه، اما کسی که سروصدا میکنه هیچ وقت کاری نخواهد کرد…

  3. زرررررررررررررررررررررت
    پوتین جنایتکار بیاد اینو بخوره، ابله مثل خر تو اوکراین گیر کرده داره دنیا رو تهدید میکنه