تیم ملی المپیاد کامپیوتر

آکادمی همراه اول از تیم ملی المپیاد کامپیوتر کشور در مسابقات جهانی اندونزی حمایت می‌کند

آکادمی همراه اول از تیم ملی المپیاد کامپیوتر کشور در مسابقات جهانی اندونزی حمایت می‌کند. این مسابقات به مدت یک هفته تا 24 مرداد 1401 برگزار خواهند شد.

آکادمی همراه اول در مراسم رونمایی از حامی رسمی تیم ملی المپیاد کامپیوتر به عنوان حامی این تیم دانش‌آموزی معرفی شد. در این مراسم علاوه بر حمید بهروزی (قائم مقام مدیرعامل همراه اول) و امید نقشینه ارجمند (رئیس باشگاه دانش پژوهان جوان)، تعدادی از اعضای اصلی تیم المپیاد کامپیوتر از جمله علیرضا کاویانی، علیرضا صمیمی، کوشا موسوی و آریا همتی نیز حضور داشتند.

حمایت آکادمی همراه اول از تیم ملی المپیاد کامپیوتر

حمید بهروزی، قائم مقام مدیرعامل همراه اول در این مراسم عنوان کرد حمایت همراه اول از نخبگان علمی کشوری یک حرکت در راستای حمایت‌های گسترده‌تر از سرمایه‌های جوان و علمی محسوب می‌شود.

امید نقشینه ارجمند، رئیس باشگاه دانش پژوهان جوان هم در این مراسم از اپراتور همراه اول برای حمایت از تیم المپیاد کامپیوتر کشورمان تقدیر کرد و گفت اگر این حمایت‌های مسئولانه اجتماعی از گروه‌های نخبه دانش‌آموزی ادامه داشته باشد، می‌توان در آینده منتظر خبرهای خوب و مهم‌تر دیگری بود.

قائم مقام مدیرعامل همراه اول و رئیس باشگاه دانش پژوهان جوان در ادامه مراسم، تفاهم‌نامه حمایت امضا کردند و پیراهن تیم ملی در مسابقات جهانی اندونزی نیز به شکل رسمی معرفی شد. این رقابت‌ها به مدت یک هفته در اندونزی تا 24 مرداد 1401 برگزار خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*