نورپردازی هوشمند فیلیپس

سیستم نورپردازی هوشمند فیلیپس هیو ، آرزوی هر استریمری خواهد بود

شرکت فیلیپس هیو در جریان مراسم IFA 2022 از جدیدترین سیستم نورپردازی هوشمند خود رونمایی کرد که تجربه بازی کردن را متحول می‌کند.

شرکت فیلیپس هیو در نمایشگاه فناوری 2022 IFA برلین حضور فعالی داشت که شامل آپدیت‌های نرم‌افزاری برای محصولات مختلف، مشارکت‌های بیشتر و البته معرفی محصولی جدید برای گیمرها و استریمرهای رایانه شخصی می‌شود.

این شرکت سیستم نورپردازی هوشمند Play Gradient را برای رایانه شخصی معرفی کرد که طراحی مشابهی با نسخه‌ی تلویزیونی دارد اما به طور خاص برای مانیتور پی سی طراحی شده است.

سیستم نورپردازی هوشمند فیلیپس هیو در سه اندازه‌ی مختلف عرضه می‌شود که اولی برای مانیتورهای 24 تا 27 اینچی، دومی برای مانیتورهای 32 تا 34 اینچی در نظر گرفته شده است. اما مورد سوم، نوار نورانی بلندتری است که برای ستاپ‌های سه مانیتوری کاربرد دارد و مناسب نمایشگرهای 24 الی 27 اینچی است.

نورپردازی هوشمند فیلیپس

مانند نسخه تلویزیونی، سیستم نورپردازی هوشمند Play Gradient در رایانه شخصی هم با پایه‌های همراه به پشت مانیتور متصل می‌شود و وقتی مانیتور در نزدیکی دیوار قرار می‌گیرد، جلوه‌ای هاله مانند را روی دیوار ایجاد می‌کند. «پلی گردینت» تجربه‌ای همه‌جانبه و بی‌نظیر از بازی کردن و استریم ویدیو را ارائه می‌دهد و هنگام استفاده از برنامه «Philips Hue Sync» چشمک می‌زند، رقص نور انجام می‌دهد و بر اساس عملکرد نمایشگر، نور را کم یا زیاد می‌کند.

بیشتر بخوانید: اسپیکر جذاب فیدلیو FS1 فیلیپس در نمایشگاه IFA به صحنه آمد

ضمنا فیلیپس هیو از همکاری با برند Corsair خبر داد که به لطف آن، کاربران می‌توانند از برنامه «Corsair iCue» برای تنظیم جلوه‌های خاص در لامپ‌های هوشمند فیلیپس هیو استفاده کنند و منحصربه‌فردترین اتاق گیمینگ ممکن را ایجاد کنند. این سیستم باعث هماهنگی Corsair RGB (ال ای دی‌های نورانی کیس) با سایر وسایل هوشمند فیلیپس هیو می‌شود.

سیستم نورپردازی هوشمند Play Gradient از 13 سپتامبر در بریتانیا در دسترس خواهد بود و قیمت آن از 129.99 پوند شروع می‌شود. لازم به ذکر است که یک کیت کاملتر از این محصول هم در نظر گرفته شده که در همان زمان و با قیمت 169.99 پوند به فروش می‌رسد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*