رابط کاربری MIUI 14 شیائومی

رابط کاربری MIUI 14 شیائومی با لوگو جدید معرفی شد

شیائومی از رابط کاربری MIUI 14 با لوگوی جدید رونمایی کرد. در ادامه جزئیاتی از رابط کاربری میوآی 14 این غول فناوری چینی را مشاهده کنید.

بعد از اینکه مدت‌ها شایعه‌ها و گزارش‌های مختلف درباره رابط کاربری MIUI 14 دست به دست شد، حالا شیائومی بالاخره رسماً آن را معرفی کرده و ضمناً لوگوی جدید این رابط کاربری را به نمایش گذاشته است. این غول فناوری می‌گوید که با نسخه جدید رابط کاربری خود هدف از ارائه سیستمی سریع، روان و سبک برای کاربران گوشی‌های هوشمند خود دارد.

رابط کاربری MIUI 14 شیائومی

لوگوی رنگارنگ جدید میوای 14 با برجستگی هرچه تمام‌تر رنگ بنفش، از ماهیت تازه این رابط کاربری حکایت دارد که ضمن تغییرهای ظاهری، پیشرفت‌هایی در زمینه عملکرد را به دنبال می‌آورد. این رابط کاربری جدید شیائومی بر پایه اندروید 13 کار می‌کند، ولی باید به نکته مهمی درباره پشتیبانی این شرکت چینی از گوشی‌های خود اشاره کرد. رابط کاربری MIUI 13 بر اساس اندروید 12 توسعه پیدا کرده بود، اما سال گذشته تعدادی از گوشی‌های مجهز به اندروید 11 شیائومی از این رابط کاربری برخوردار شدند. انتظار می‌رود در آینده هم MIUI 14 در دسترس برخی از گوشی‌های دارای اندروید 12 قرار بگیرد.

گفته می‌شود که رابط کاربری میوآی 14 َهمراه با گوشی پرچمدار شیائومی 13 ابتدا در چین و سپس در بازار جهانی معرفی خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه