گوشی ایسوس زنفون ۳ اواسط بهار با سنسور اثر انگشت معرفی می شود

در نمایشگاه CES 2015 بود که ایسوس اسمارت فون زنفون ۲ ( Zenfone 2 ) را معرفی نمود.محصولی که با توجه به داشتن مشخصات خوب و قیمتی مناسب ، فروش بسیار خوبی را برای ایسوس در سال گذشته رقم زد.به دنبال موفقیت این گوشی ، حالا شایعاتی از نسل جدید آن یا همان زنفون ۳ ( Zenfone 3 ) منتشر شده است.بر اساس این شایعات ایسوس زنفون ۳ اواسط بهار یعنی حدوداً اردیبهشت و یا خرداد آینده و مجهز به سنسور تشخیص اثر انگشت رونمایی خواهد شد.در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

از آن‌جا که این گوشی به عنوان یکی از پرچم‌داران شرکت ایسوس معرفی خواهد شد می‌توان انتظار داشت که از ویژگی‌های خوبی برخوردار باشد. در همین رابطه نیز گفته می‌شود که ZenFone 3 اولین دستگاهی است که در نوع خود مجهز به حسگر اثر انگشت خواهد بود.

با این حال جری شن، مدیرعامل شرکت ایسوس در اوایل سال جاری میلادی به این نکته اشاره کرده بود که پرچم‌دار بعدی این شرکت یک گوشی میان‌رده بوده و همچنین از حسگر اثر انگشت بهره خواهد برد. با توجه به شایع شدن استفاده از سنسور اثر انگشت در میان تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند و متعاقباً نزول قیمت این قطعه به دلیل تولید انبوه، این گفته جری شن عملی به نظر می‌رسد. هرچند تا زمانی که مشخصات سخت‌افزاری پرچم‌دار جدید ایسوس به صورت رسمی معرفی نشده، صحت این ادعا در هاله‌ای از ابهام خواهد ماند.

منبع: ubergizmo

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*