رابط کاربری One Ui 5.1 سامسونگ

تاریخ انتشار رابط کاربری One UI 5.1 سامسونگ + تغییرات و لیست گوشی‌های دریافت کننده آپدیت

اگر منتظر انتشار رابط کاربری One UI 5.1 برای گوشی سامسونگ خود هستید یا نمی‌دانید آیا این آپدیت برای گوشی شما منتشر می‌شود یا خیر، تا پایان این متن با ما همراه باشید.

فرآیند انتشار رابط کاربری One UI 5.0 در حال حاضر بسیار خوب پیش می‌رود و سامسونگ حتی از برنامه توسعه نخستین آپدیت این رابط کاربری هم جلوتر است! این آپدیت به زودی برای مدل‌های مختلف گوشی‌های سامسونگ منتشر خواهد شد.

گلکسی S23 نخستین گوشی دریافت‌کننده One UI 5.1 خواهد بود

سامسونگ هنوز به طور دقیق مشخص نکرده که بروزرسانی One UI 5.1 چه زمانی عرضه خواهد شد. با این حال، اگر تاریخچه سامسونگ را در نظر بگیریم، احتمالا خانواده گلکسی اس 23 نخستین محصولی خواهد بود که این رابط کاربری را دریافت خواهد کرد. طبیعتا این بروزرسانی قابلیت‌هایی را در خود دارد که مدل‌های قدیمی‌تر فاقد آن‌ها هستند.

بر اساس اطلاعات موجود، خانواده گلکسی اس 23 سامسونگ هفته دوم یا سوم بهمن ماه رونمایی و معرفی خواهند شد.

رابط کاربری One Ui 5.0 سامسونگ

البته با وجود این که می‌توان انتظار داشت رابط کاربری One UI 5.1 همزمان با سری گوشی‌های گلکسی اس 23 منتشر شود، اما سرعت بالای آپدیت شدن دستگاه‌های مختلف سامسونگ به One UI 5.0 می‌تواند گویای این باشد که انتشار آپدیت جدید حتی پیش از رونمایی از گلکسی S23 انجام شود!

البته این اطلاعات تماما در حد حدس و گمان هستند؛ چرا که سامسونگ هیچ گونه اطلاعاتی در خصوص این رابط کاربری منتشر نکرده است.

کدام گوشی‌های سامسونگ رابط کاربری One UI 5.1 را دریافت خواهند کرد؟

لیست دستگاه‌های دریافت‌کننده رابط کاربری جدید سامسونگ هم هنوز به طور خاص مشخص نیست. با این حال می‌توان انتظار داشت که گوشی‌های گلکسی عرضه شده در سال‌های 2020 و 2021، علی‌الخصوص پرچمداران و میان‌رده‌هایی نظیر گلکسی A52 یا A53 و یا گلکسی A72 یا A73 قادر به تجربه این رابط کاربری باشند.

رابط کاربری One Ui 5.0 سامسونگ

علاوه بر این، پرچمداران و میان‌رده‌هایی که در سال‌های 2019 و 2020 به بازار عرضه شده و سامسونگ وعده عرضه سه نسل از آپگریدهای سیستم عامل برای آن‌ها را داده بود نیز ممکن است در لیست دستگاه‌های مجاز برای دریافت One UI 5.0 قرار گرفته و آخرین بروزرسانی نرم افزاری خود را دریافت کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه