وانت تسلا مدل S

تبدیل تسلا مدل S به وانت با شیوه سایپا + ویدیو

ساخت وانت تسلا مدل S از آن کارهایی است که حتی سایپا با پراید وانت هم جلوی آن سر خم می‌کنند! در ادامه با تصاویر عجیب و غریب از پیکاپ تسلا مدل اس همراه خواهیم بود و سپس به سراغ تست درگ حیرت انگیز آن می‌رویم.

تبدیل سدان‌های پرچمدار به وانت، از آن کارهایی است که اکثر تیونرهای خارجی، حداقل یک بار به سراغ آن رفته‌اند. برای مثال همین چند ماه گذشته بود که نسخه پیکاپ بی ام و M4 کامپتیشن مهمان نمایشگاه SEMA شد. حالا یکی از مالکین خوش خیال تسلا مدل S با تبدیل کردن خودرو خود به یک وانت ناهماهنگ، به تیتر اول رسانه‌های خودرویی جهان تبدیل شده است. به هر حال این اولین باری نیست که محصولات تسلا به وسایل عجیب و غریبی تبدیل می‌شوند. تانک تسلا مدل T و ساخت نمونه آفرودی از تسلا مدل Y، فقط دو نمونه از عجیب‌ترین‌ تیونینگ‌هایی هستند که روی خودروهای ایلان ماسک پیاده شده‌اند. در ادامه با ویدیو تست درگ پیکاپ تسلا مدل اس همراه خواهیم بود که این وانت عجیب و غریب در درگ 200 متر خود، زمان 8.7 ثانیه را ثبت می‌کند.

معرفی پروژه عجیب پیکاپ تسلا مدل S

وانت تسلا مدل S یک نمونه‌ی تغییر یافته از سدان تسلا مدل اس RWD به حساب می‌آید که در محور عقب خود، میزبان یک موتور الکتریکی مرکزی با توان 370 اسب بخار قدرت و 441 نیوتن متر گشتاور است. آنطور که از تصاویر پیداست، ستون C خودرو به کلی حذف شده است و ستون B هم به لطف یک صفحه مثلثی، کمی مستحکم‌تر به نظر می‌رسد.

وانت تسلا مدل S

البته فعلا از بخش «فضای بار»، هیچ تصویری منتشر نشده است و شاید این بخش به اندازه ظاهر وانت تسلا مدل S، آنچنان زیبا نباشد. به هر حال حدس می‌زنیم که طول قسمت بار در پیکاپ تسلا مدل S، تقریبا به 1.5 متر محدود شده باشد و ارتفاع آن هم از 40 سانتی متر تجاوز نکند.

همچنین باید گفت که باتری‌های پیکاپ تسلا مدل S دقیقا در کف شاسی قرار گرفته‌اند و شاید این طراحی جدید، آن‌ها را در معرض خطر جدی و حتی آتش سوزی قرار دهند. بد نیست اشاره کنیم که محافظ باتری‌ها، وزن مشخصی را تحمل می‌کند و گذاشتن وسایل سنگین در وانت تسلا مدل S، احتمالا عواقب ترسناکی داشته باشد. به علاوه در انتهای کار باید اشاره کنیم که 0 تا 100 این پروژه توسط کارگاه تیونینگ تسلا مینو که یکی از تیونرهای معروف آمریکا به حساب می‌آیند صورت گرفته است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*