توالت فرنگی هوشمند Kohler Numi 2.0

این توالت فرنگی هوشمند، 500 میلیون تومان قیمت دارد!

توالت فرنگی هوشمند Kohler Numi 2.0 سطح جدیدی از خانه هوشمند را با خود به‌دنبال می‌آورد. توالت کوهلر نومی نزدیک به 500 میلیون تومان قیمت دارد!

ده‌ها سال قبل شاید توالت فرنگی هوشمند مفهومی بیشتر خنده‌دار بود، اما حالا به‌اقتضاء زمانه توالت‌ها هم متحول شده‌اند! Kohler Numi 2.0 نام توالت هوشمندی است که از دستیار هوشمند آمازون با نام الکسا، چراغ‌های LED و اسپیکر بهره می‌برد. این توالت که پیش‌تر طی نمایشگاه CES 2019 رسماً معرفی شده بود، 11,500 دلار قیمت دارد. با نرخ کنونی دلار در ایران، قیمت این توالت به 460 میلیون تومان می‌رسد.

توالت فرنگی هوشمند Kohler Numi دقیقاً چه امکاناتی دارد؟

توالت فرنگی هوشمند Kohler Numi 2.0

این توالت هوشمند از امکانات لوکس متعددی برخوردار است که امکان کنترل آن‌ها با ریموت دستی یا برنامه Kohler Konnect وجود دارد. از جمله این امکانات می‌توان به کاسه با قابلیت شستشوی عقب و جلو، کنترل دما و فشار، پاکسازی با نور فرابنفش و کاسه‌ای جهت به‌حداقل رساندن فضولات اشاره کرد. البته این پایان لیست قابلیت‌های این توالت نیست و نشیمن گرمکن، شستشو و بوگیری خودکار و خشک‌کننده هوا بقیه موارد لازم به ذکرند. Kohler Numi 2.0 ضمناً درب خودکار و سیفون پشتیبان اضطراری دارد.

توالت فرنگی هوشمند Kohler Numi 2.0

داخل توالت فرنگی هوشمند کوهلر نومی سیستم الکسا به‌کار رفته است تا فرد بتواند در حال استفاده از آن، از قابلیت‌های این دستیار هوشمند آمازون بهره بگیرد. این توالت حتی دیگر جای نگرانی بابت فراموشی بستن درب باقی نمی‌گذارد و درب آن به‌صورت خودکار باز و بسته می‌شود. در یک کلام باید گفت این محصول برای کسانی است که حتی می‌خواهند توالتشان مجهز به فناوری‌های روز باشد! توالت اسمارت Kohler Numi 2.0 به توزیع‌کنندگان عرضه شده است و طی چند روز آتی مستقیماً برای فروش به دست عموم می‌رسد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. من چنتا از این توالت رو حتما سفارش میدم