جفت ایرباد جدید jbl

ایرباد بی سیم جدید JBL با یک کیس هوشمند به CES 2023 آمد

ایرباد بی سیم جدید JBL Tour Pro 2 با نمایشگر بیرونی قاب شارژ، فناوری حذف نویز تطبیقی و قیمت 250 دلاری در نمایشگاه CES 2023 معرفی شد.

شرکت JBL با معرفی جدیدترین ایرباد بی سیم خود از سری Tour، رویکرد جالبی را در مورد کیس شارژ این گجت در پیش گرفته است. به‌لطف نمایشگر لمسی 1.45 اینچی LED که در بخش بیرونی قاب شارژ جفت هدفون‌های بی‌سیم Tour Pro 2 قرار گرفته، شرکت سازنده از آن به‌عنوان اولین شارژ هوشمند جهان نام برده است.

این پنل علاوه بر اعلان‌های پیام‌ها و برنامه‌های اجتماعی، کنترل‌هایی را برای موسیقی و تماس‌ها ارائه می‌دهد تا دیگر نیازی به استفاده از گوشی هوشمند نداشته باشید. فارغ از کیس، ایرباد بی سیم جدید Tour Pro 2 دارای فناوری حذف نویز تطبیقی (ANC) و حالت صدای محیط با درایورهای 10 میلی‌متری، صدای فضایی و صدای پرو جی‌بی‌ال در داخل است.

ایربادهای جدید jbl

علاوه بر آن، فناوری Pesoni-fi 2.0 به‌شما امکان می‌دهد پروفایل صوتی خود را مطابق با عادت‌های شنیداری شخصی‌سازی کرده و تست تناسب نیز می‌تواند از قرارگیری مناسب ایربادها در گوش اطمینان حاصل کند. به‌نقل از JBL، با یک‌بار شارژ کامل این جفت ایرباد، تا هشت ساعت استفاده با ANC روشن (10 ساعت در حالت خاموش) فراهم می‌شود. افزون بر این، امکان سه بار شارژ کامل از طریق کیس و چهار ساعت استفاده با 15 درصد شارژ نیز وجود دارند.

برای تماس‌ها نیز مجموعه‌ای از شش میکروفون با فناوری VoiceAware این شرکت ارائه شده‌اند. ایرباد بی سیم JBL Tour Pro 2 دارای استاندارد IPX5 هستند که آنها را به‌گزینه‌ای مناسب برای تمرینات مختلف تبدیل می‌کند. هدفون‌‌های بی‌سیم Tour Pro 2 طی بهار سال جاری در رنگ‌های مشکی و بژ و با قیمت 250 دلار وارد بازار خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*