قیمت سری گلکسی S23 سامسونگ

قیمت سری گلکسی S23 سامسونگ مشخص شد

یک افشاگر قیمت سری گلکسی S23 سامسونگ را در توییتر منتشر کرده است. نکته جالب در اینجا، کاهش قیمت مدل معمولی Galaxy S23 نسبت به نسل قبلی است!

سری گلکسی اس ۲۳ سامسونگ، یکی از مورد انتظارترین گوشی‌های هوشمندی هستند که امسال عرضه خواهند شد. تاکنون اطلاعات زیادی از اعضای این خانواده پرچمدار فاش شده است که هر کدام به بخشی از امکانات و مشخصات این گوشی اشاره دارند. حالا یک افشاگر با نام RGCloudS قیمت سری گلکسی S23 سامسونگ را در توییتر منتشر کرده است. معمولاً نسل جدید گوشی‌ها قیمتشان نسبت به سری قبلی افزایش پیدا می‌کند؛ اما ظاهراً این در مورد پرچمداران سامسونگ صدق نمی‌کند. این گزارش نشان می‌دهد قیمت نسل جدید پرچمداران غول کره‌ای نسبت به نسل قبلی حتی ارزان‌تر هم شده است!

کاهش قیمت سری گلکسی S23 نسبت به نسل قبلی واقعیت دارد؟

در این گزارش آمده است که نسخه پایه سری اس ۲۳ با قیمت ۷۹۹ دلاری عرضه می‌شود. شما با این مبلغ، گوشی را با ۸ گیگ رم و ۱۲۸ گیگ حافظه داخلی خریداری می‌کنید. نسخه ۲۵۶ گیگابایتی این گوشی هم با قیمت ۸۴۹ دلاری عرضه می‌شود که ۵۰ دلار ارزان‌تر از همین نسخه برای مدل اس ۲۲ است.

قیمت سری گلکسی S23 سامسونگ

گوشی گلکسی اس ۲۳

فراموش نکنید که این گوشی برخلاف دو مدل پلاس و اولترا، از وای فای ۷ پشتیبانی نمی‌کند. بلکه این مدل به وای فای ۶ و فناوری فوق باند پهن UWB مجهز است.

بیشتر بخوانید:

گلکسی S23 احتمالا از اس 22 ارزان تر است، اما مشکلی وجود دارد!

گوشی گلکسی اس ۲۳ پلاس با قیمت پایه ۹۹۹ دلاری که شامل ۸ گیگ رم و ۱۲۸ گیگ حافظه داخلی است عرضه خواهد شد. شما برای نسخه ۲۵۶ گیگابایتی آن هم باید ۱،۰۴۹ دلار بپردازید. هیچ صحبتی در مورد نسخه ۵۱۲ گیگابایتی آن نشده، گرچه گزارش‌ها از عرضه آن خبر می‌دادند.

اما به گلکسی اس ۲۳ اولترا، گران قیمت‌ترین عضو این خانواده می‌رسیم که با ۸ گیگ رم و ۲۵۶ گیگ حافظه داخلی پایه ۱،۲۴۹ دلار قیمت دارد. قیمت نسخه قوی‌تر آن با ۱۲ گیگ رم و ۵۱۲ گیگ حافظه داخلی ۱،۳۴۹ دلار است و اگر می‌خواهید بالارده‌ترین نسخه این مدل را با ۱۲ گیگ رم و ۱ ترابایت فضای داخلی خریداری کنید، باید ۱،۴۹۹ دلار بپردازید. همچنین RGClouds مدعی شده که نسخه ۱ ترابایتی این گوشی با شش ماه تأخیر عرضه خواهد شد.

قیمت سری گلکسی S23 سامسونگ

گوشی گلکسی اس ۲۳ اولترا

لازم به‌ذکر است که احتمال تغییر این قیمت ها با نزدیک شدن به تاریخ رونمایی از گوشی‌های سری گلکسی S23 که ۱۲ بهمن ماه است وجود دارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*