هوش مصنوعی ChatGPT آزمون MBA

هوش مصنوعی ChatGPT ، آزمون MBA را با بالاترین امتیاز قبول شد!

در تازه‌ترین خبرها آمده است که هوش مصنوعی ChatGPT موفق شده آزمون MBA را با امتیاز خوبی قبول شود. این نشان می‌دهد که چه آینده‌ای در انتظار جهان است!

وقتی هوش مصنوعی ChatGPT ارائه شد، بسیاری از مردم به‌این فکر کردند که این ربات چت می‌تواند جهان را تغییر دهد. البته نگرانی‌های بسیار زیادی در مورد نحوه کارکرد او و اینکه آیا کپی رایت را رعایت می‌کند یا خیر هم وجود دارد. اما از آن مهم‌تر، معلمین مدارس متوسطه خیلی نگران این هستند که دانش آموزان بخواهند با استفاده از این ربات، در انجام تکالیف خود تقلب کنند.

بیشتر بخوانید:

هوش مصنوعی ChatGPT چیست؛ از نحوه کار تا هر آنچه که باید بدانید

بهترین برنامه های جایگزین برای چت بات ChatGPT که می‌توانید استفاده کنید

ادغام سیری با هوش مصنوعی ChatGPT، یک دستیار صوتی فوق هوشمند ساخت

بدترین ایرادهای هوش مصنوعی ChatGPT که آن را به ابزار نامطمئنی تبدیل می‌کند

اما ظاهراً اوضاع خیلی پیچیده‌تر از این حرف‌هاست. چند روز قبل، یک پروفسور از دانشکده بازرگانی دانشگاه وارتون پنسیلوانیا به‌نام کریستین ترویش، در توییتی خبر داده که هوش مصنوعی ChatGPT موفق به گذراندن آزمون MBA با نمره‌ای بالا شده است.

هوش مصنوعی ChatGPT آزمون MBA

این پروفسور در توضیح عملکرد ربات چت جی پی تی در امتحان MBA اینگونه می‌گوید:

  • این چت بات در پاسخ به سوالات مدیریت عملیات پایه و فرآیند تجزیه و تحلیل استاد است. نه تنها پاسخ‌هایی که داده دست بوده، بلکه می‌تواند در مورد آن‌ها توضیح هم دهد.
  • این ربات گاهی در محاسبات ساده مرتکب اشتباهاتی می‌شود.
  • نسخه فعلی آن نمی‌تواند به سوالات پیچیده‌تر فرآیند تحلیل و بررسی پاسخ دهد.
  • چت جی‌پی‌تی برای در سوالات چندگزینه‌ای خوب است. در برخی از موارد نتوانست راه حل درست را انتخاب کند و پس از دریافت راهنمایی از یک انسان، پاسخ خودش را اصلاح کرد.

اطلاعات عمومی: آزمون MBA چیست؟ آزمون MBA چیزی شبیه به کنکور است که شامل سه بخش استعداد و آمادگی تحصیلی، زبان و ریاضیات خواهد بود. دانش آموزانی که در این رشته تحصیل کرده‌اند، پس از موفقیت در آزمون آن می‌توانند به‌عنوان مدیران ارشد در کسب‌وکارها، خدمات عمومی یا شهرداری‌ها مشغول فعالیت شوند.

مارک کوبان، کارآفرین میلیاردر می‌گوید که این چت بات در مراحل اولیه خودش است. حالا تصور کنید که چند نسل بعد آن چقدر پیشرفته خواهد بود! ما هم با او موافقیم. در حال حاضر شاهد نخستین تلاش‌های هوش مصنوعی در این زمینه هستیم. بنابراین در آینده آن می‌تواند بالغ‌تر شود، نکات بیشتری را یاد بگیرد و زندگی بشر را برای همیشه تغییر دهد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*