رندر هایی از تبلت جدید هواوی فاش شد؛ صفحه نمایش ۱۰.۱ اینچی و اسکنر اثر انگشت

دیروز، هواوی یک تیزر منتشر کرد و در طول آن دستگاهی را با طراحی باریک و  باوجود بلندگو در بخش کناری به نمایش درآورد. با بررسی بر روی این نوع طراحی، انتظار می‌رود دستگاه موجود در این ویدئو، تبلت جدید Honor X3 باشد. در حال حاضر، دو تصویر رندر شده از این تبلت منتشر شده است که همه چیز را برای ارائه این دستگاه در نمایشگاه CES 2016 اماده می‌سازد.

به گفته‌ی منبع تصاویر فاش شده، تبلتی با شماره مدل DR-A01L قرار است بدنه‌ای باریک در ابعاد ۲۴۰ در ۱۷۳ در ۷.۴ میلی‌متر داشته است. بنابراین گزارش، دیگر ویژگی این دستگاه صفحه نمایش بزرگ ۱۰.۱ اینچی است که با نسبت ۱۶:۱۰ خواهد آمد. همچنین دوربین عقب و جلو و کلید های مجازی برای آن تعبیه شده اند. این گفته نیز وجود دارد که این تبلت سنسور اثر انگشتی خواهد داشت و احتمالا در جلو نصب شده است. علاوه بر این، همانطور که در تصاویر تیزر دیده می‌شود چهار بلند با تقسیم بندی هر طرف دو بلندگو برای این دستگاه در نظر گرفته شده است.Huawei-new-tablet-02

مابقی مشخصات این دستگاه شامل پردازنده می‌شود که مشخص شده تبلت جدید به جای اینکه در آن از کایرین ۹۵۰ تازه وارد استفاده شود، قرار است کایرین ۹۳۵ حضور یابد. هنوز هیچ گونه اطلاعات دیگر در مورد مشخصات این دستگاه منتشر نشده است.

huawei-honor-x31

امروز  کمپانی سازنده در لاوس وگاس حضور خواهد یافت. از همین رو، انتظار داریم هواوی با رونمایی از تبلت جدید خود جزئیات بیشتری را منتشر نماید.

منبع: gizmochina

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*