ایسوس و رونمایی از اولین مانیتور جهان که تنها با یک پورت USB Type-C عرضه شده است

مدتی‌ست که مانیتورهای تک کابله که فقط پورت USB دارند به بازار عرضه شده اند و فقط نیاز به زمان داشت تا مانیتوری با تک پورت USB Type-C عرضه شود که ایسوس با معرفی مانیتور جدید خود این طلسم را شکست. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

تقریبا دو سال است که از عرضه‌ی مانیتور +MB1688B می‌گذرد، اما مانیتور قابل حمل جدید که +MB169C نام دارد از همان صفحه‌ی ۱۵.۶ اینچی با رزولوشن ۱۰۸۰p استفاده می‌کند. تفاوتی که به وجود آمده، در مانیتور جدید به جای پنل TN از پنل IPS استفاده شده تا زاویه‌ی دید و همچنین رنگ‌ها بهتر شوند. البته طراحی زیبا و فلزی مانیتور هنوز دست نخورده باقی مانده است. محصول جدید ایسوس ۸۰۰ گرم وزن و ۸.۵ میلی‌متر ضخامت دارد و فقط کمی از مدل ۸ میلی‌متری قبلی ضخیم‌تر است.

کمپانی Asus گفته است که مانیتور جدید با پورت USB Type-C که دارد با هر دستگاهی که از این پورت استفاده نماید هماهنگ بوده و بدون در نظر گرفتن پلتفورمی که دارد کار خواهد کرد. بنابراین مهم نیست که یک کروم بوک پیکسل، مک بوک و یا هر دستگاه اندرویدی داشته باشید، فقط کافیست که دارای پورت USB Type-C باشد تا بتوان آن را از طریق کابل به مانیتور جدید ایسوس متصل نموده و تصویر دریافت کرد. هنوز قیمتی برای این مانیتور اعلام نشده، اما با در نظر گرفتن مدل قبلی باید قیمی در حدود ۲۹۰ دلار داشته باشد.

منبع: Engadget

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*