مادربرد جدید ایسوس: Asus 7 Series Motherboards

 

شرکت ايسوس به تازگي و در سيمنارهاي جهاني خود در سال 2012 از تعدادي از فناوري‌هاي جديد خود که بزودي با مادربورد‌هاي مجهز به چيپ‌ست جديد سري 7 اينتل وارد بازار مي‌شود، رونمايي کرد.
يکي از اين فناوري‌ها که ايسوس آن را معرفي کرده است و در مادربورد‌هاي مجهز به چيپ‌ست‌هاي سري ۷ تعبيه شده است استفاده از Dual Intelligent Processors ۳ همراه با کنترل‌کننده هوشمند SMART DIGI+ که باعث ارائه ولتاژ‌هاي بسيار دقيق به قطعات و همچنين افزايش کارايي و ثبات بيشتر مادربورد در شرايط سخت مي‌شود.

از ديگر ويژگي‌هاي معرفي شده که در محصولات جديد ايسوس خواهيد ديد فناوري Wi-Fi Go که با استفاده از به راحتي مي‌توان با استفاده از يک تبلت و قابليت Remote Desktop به کامپيوتر خود متصل و در همه حال دسکتاپ خود را روي تبلت داشته باشيد.
همچنين با استفاده از اين ويژگي مي‌توانيد کامپيوتر خود را به يک روتر تبديل کنيد و با استفاده از آن اطلاعات را بين دستگاه مبادله کنيد.
در کل مي‌توان اين فناوري را نسخه تغيير شکل داده شده DLNA دانست که ايسوس آن را براي محصولات خود بهينه کرده است و امکانات ديگري هم به آن افزوده است.
ديگر ويژگي کاربردي ارائه شده توسط ايسوس قابلیت Fan Xpert 2 است که با استفاده از اين فناوري سرعت چرخش فن به صورت خودکار (با استفاده از سنسور‌ها) و به صورت دستي توسط کاربر قابليت مديريت که اين موضوع علاوه بر کاهش دماي مادربورد باعث کاهش نويز توليدي فن‌ها در هنگام کار کردن سيستم مي‌شود.
محصولات که از اين فناوري‌هاي پشتيباني مي‌کنند به ترتيب شامل مدل‌هاي ROG Maximus 7 GEN، TUF SABERTOOTH Z۷۷، P8Z۷۷ WS و P۸Z۷۷-V DELUXE است

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*