صنایع دستی

صنایع دستی افتخار ایران زمین

صنایع دستی افتخار ایران زمین است، چرا که سرشار از روح، فرهنگ و تمدن اصیل و زیبای ایرانی است. و در این میان صنایع دستی اصفهان نیز به عنوان ویترین صنایع دستی ایران مایه مباهات است.

 صنایع دستی از کهن‌ترین دست سازه‌های هنری و صنعتی میهن عزیزمان است. زیبا، اصیل، کاربردی و تماماً با استفاده از مواد و مصالح بومی و حاصل دست هنرمندان ایرانی. زیرمجموعه‌های متنوع، تنوع بی نظیر محصولات و کیفیت شایسته در ساخت، خرید صنایع دستی را دلپذیر نموده.

شاخص‌ترین شاخه‌های صنایع دستی :

صنایع دستی از بیش از صدها شاخه متنوع تشکیل شده است. بعضی از شاخه‌های شاخص آن خاتم کاری روی مس و یا فرش و گلیم دستبافت شهرتی جهانی دارد.

تنوع منحصربه‌فرد شاخه‌ها امکان انتخابی شایسته را برای متقاضیان هدایای خاص فراهم نموده. فیروزه‌ کوبی، قلمکار، قلمزنی، حکاکی روی مس، ترمه، میناکاری و تعدادی از نامی‌ترین شاخه‌هاست.

محصولات صنایع‌ دستی علاوه بر جذابیت و زیبایی فوق‌العاده عموماً کاربردی نیز می‌باشند. مایه خوشحالی است که امروزه بسیاری از سازمان‌‌ها و نهادها، هدایای مورد نیازشان در مناسبت‌‌ها را از صنایع دستی انتخاب می‌نمایند.

به‌ویژه هدایای مدیریتی و هدایای سازمانی مورد درخواستشان را از این مجموعه جذاب تأمین می‌نمایند. صنایع دستی افتخار ایران زمین است. بر ماست که حافظ این میراث ملی باشیم. 

هفت گردون و صنایع دستی و دستاوردهایش :

هفت گردون سال‌ها حضوری خلاق و متفاوت در عرصه صنایع دستی داشته است. به‌ویژه در زمینه عرضه هدایا و محصولات این حوزه مهم تلاشی وافر نموده است. طراحی و خلق پکیج‌های انحصاری و جذاب از گلچین محصولات صنایع دستی و هدایای مکمل. بسته‌بندی شکیل و وزین از ویژگی‌های مهم این پکیج هاست. هدایای موجود در پکیج‌ها می‌تواند بر مبنای نیاز و بودجه متقاضیان محترم چیدمان گردد.

خرید صنایع دستی با پکیج‌‌های هفت گردون زیباتر می‌شود. صنایع دستی افتخار ایران زمین باستان را پاس می‌داریم.

این مطلب توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا رپورتاژ آگهی ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*