پیش فروش لاماری ایما

شرایط پیش فروش لاماری ایما در بهمن ماه 1402 اعلام شد

شرکت آرین پارس موتور شرایط پیش فروش لاماری ایما ویژه بهمن ماه ۱۴۰۲ در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت را اعلام کرد.

شرکت خودروسازی آرین پارس موتور شرایط پیش فروش خودرو لاماری ایما را برای آن دسته از متقاضیان واجد شرایطی که در نوبت دوم پیش ثبت نام این محصول در سامانه یکپارچه خودروهای داخلی نسبت به خرید این خودرو نام‌نویسی کرده بودند و واجد شرایط تخصیص خودرو در نظر گرفته شده‌اند، شرایط ثبت نام تکمیلی را در قالب طرح پیش فروش عادی اعلام کرد. در این بخش از اخبار خودرو سایت گجت نیوز به اعلام جزئیات این طرح می‌پردازیم.

جزئیات طرح پیش فروش عادی لاماری ایما – بهمن ۱۴۰۲

پیش فروش لاماری ایما

در طرح فروش نقدی آرین پارس موتور، خودرو لاماری ایما با پیش پرداخت ۷۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان و به‌صورت علی‌الحساب با مدل ۱۴۰۳ خدمت متقاضیان عرضه می‌شود. موعد تحویل خودرو تا حداکثر ۱۲۰ روز کاری است و قیمت نهایی بر اساس زمان تحویل خودرو محاسبه می‌شود. شایان ذکر است رنگ‌های قابل عرضه در این طرح سفید، مشکی، سبز، خاکستری و قرمز خواهد بود.

متقاضیان واجد شرایط این طرح می‌توانند جهت تکمیل فرایند ثبت نام در قالب طرح پیش فروش عادی و قیمت علی‌الحساب از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه مورخ ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۲ لغایت ساعت ۲۴ روز پنجشنبه مورخ ۳ اسفند ۱۴۰۲ یا مراجعه به وبسایت اینترنتی http://sales.lamari.ir نسبت به انجام مراحل ثبت‌ نام تکمیلی و واریز وجه اقدام نمایند. لازم به ذکر است که متقاضیان می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی ذکر شده در بخش «استعلام نوبت‌دهی»، نسبت به استعلام و مشاهده نوبت ثبت نام خود اقدام نمایند.

از دست ندهید:
اولین شرایط فروش KMC T9، پیکاپ جدید کرمان موتور + قیمت و جزئیات ثبت نام شرایط فروش اسکای ول ET5 ، اولین شاسی بلند هوشمند برقی تولید داخل شرایط فروش محصولات فردا موتورز در بهمن ۱۴۰۲

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*