تصاویر ترسناک کره شمالی

عکاس شجاع، ترسناک ترین تصاویر از کره شمالی را پخش کرد

عکاسی ناشناس با استفاده از پهپاد تصاویری ترسناک از کره شمالی ثبت کرده است؛ عکس هایی که دیدن آن‌ها شما را به این کشور هرچه بدبین‌تر می‌کند.

کره شمالی کشوری مرموز و دورافتاده از جهان است که احتمالاً با شنیدن نام آن یاد شهرهایی با ساختمان‌های بی‌روح و خیابان‌های خلوت یا کمپ 22 کره شمالی می‌افتید. به همین خاطر، همیشه به بیرون درز پیدا کردن تصاویر و اطلاعات از آن همیشه توجهات را به خود جلب می‌کند. از قضا اخیراً یک عکاس تصاویری عجیب از یکی از شهرهای کره شمالی به اشتراک گذاشته که چند سال قبل با پهپاد ثبت کرده است.

تصاویر ترسناک از شهر سینوئیجوی کره شمالی

این عکاس با نام XiaoHao2 در ردیت به‌تازگی تصاویری را منتشر کرد که پهپاد او از شهر مرزی سینوئیجو در کره شمالی گرفته. به نظر می‌رسد پهپاد این عکاس از شهر داندونگ چین وارد سینوئیجوی کره شمالی شده است.

تصاویر ترسناک کره شمالی

همان‌طور که عکاس مذکور اشاره کرده، فرستادن پهپاد داخل کره شمالی غیرقانونی است و حالا هم مرز مجازی برای آن تعیین شده (اصطلاحاً جئوفنس شده). البته او می‌گوید این عکس‌ها در سال 2020 گرفته شده‌اند و حالا پس از گذشت چندین سال بالاخره تصمیم به انتشار این تصاویر خطرناک گرفته است. او تلاش دارد به دلایل امنیتی هویتش کماکان محرمانه بماند.

تصاویر ترسناک کره شمالی

سینوئیجو چهارمین شهر بزرگ کره شمالی به حساب می‌آید و از طریق رودخانه یالو با با داندونگِ چین مرز مشترک دارد. در این تصاویر قسمت‌های مختلف این شهر از جمله یک دانشگاه و خیابانی اصلی در نزدیکی ایستگاه سینوئیجو چونگنیون به چشم می‌خورند. وجه مشترک همه آن‌ها هم خالی و بی‌روح بودن فضا است که شاید باعث شود این تصاویر از کره شمالی برای عده بسیاری ترسناک به نظر برسند.

تصاویر ترسناک کره شمالی

جالب است که در برخی از این عکس‌ها ساکنان شهر متوجه حضور پهپاد بالای سر خود شده‌اند و حتی از این اتفاق متعجب به نظر می‌رسند. خیلی از کاربران ردیت این عکاس را به‌خاطر شجاعت در ثبت این عکس‌ها از کره شمالی تحسین و همچنین نگرانی خود را نسبت به امنیت او ابراز کرده‌اند. البته این عکاس گفت که هنوز «زنده و آزاد» است.

در گذشته حتی افرادی که به‌عنوان گردشگر وارد کره شمالی شده بودند باید از قوانین سرسختانه در زمینه عکاسی از این کشور پیروی می‌کردند. مثلاً گردشگران صرفاً اجازه بازدید از مکان‌هایی مشخص در این کشور را داشته‌اند و حتی در مناطقی که عکاسی مجاز است محدودیت‌هایی شدید وجود دارد. در نهایت، نظر شما کاربران گجت نیوز درباره این عکس‌ها از کره شمالی چیست؟

از دست ندهید:
رهبر کره شمالی از یک تانک جدید رونمایی کرد؛ تمرینی برای جنگ با آمریکا کره شمالی رسما حمله به کره جنوبی را شبیه سازی کرد؛ جنگ جهانی سوم در راه است؟ هکرهای کره شمالی در سال ۲۰۲۳ دنیا را بیچاره کرده‌اند سلاح هسته ای جدید کره شمالی، سونامی می‌سازد

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

3 دیدگاه

 1. امید درست میگه
  یا سر کارن یا پادگان.
  تو اون عکسه نمیدونم ماموره وسط چهارراه دقیقا کیا رو میخواد اعمال قانون کنه؟
  ماشین دارن یا همون دوچرخه سوارا

 2. خب باید هم شهر ها خالی از سکنه باشه دیگه
  مردم کره شمالی نصف عمرشون رو در پادگان هستن. نصف دیگه اش هم که در اردوگاه کار و بیگاری

  این سریال هایی که کره جنوبی از تاریخ مشترک با کره شمالی می‌سازه (مثل گوگوریو و چوسان) همه اش شر و وره
  حدود 150 سال پیش که اولین دوربین ها وارد کُره شد برید تصاویر واقعی سلسله چوسان رو ببینید ببينید چه قدر وضعیتش بدبخت و فلاکت بار بوده

 3. یه سری عکس بدرد نخور از یه شهر که هیچ نکته خاصی توش نداره نمیدونم شجاعتش کجاشه