سرعت اینترنت کشور

رئیس رگولاتوری: سرعت اینترنت کشور 100 برابر می‌شود

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در جریان مراسم افتتاح پروژه فیبر نوری منازل و کسب‌وکارها در شهرستان گلوگاه استان مازندران، از افزایش سرعت اینترنت کشور تا 100 برابر به‌لطف پروژه فیبر نوری خبر داد.

امیر محمدزاده لاجوری، رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، در سفر به شهرستان گلوگاه استان مازندان و در جریان افتتاح پروژه فیبر نوری منازل و کسب‌وکارهای این شهرستان، از پوشش کامل تمام خانوارهای استان مازندران تحت شبکه فیبر نوری خبر داد و ابراز امیدواری کرد که تقاضا برای استفاده از اینترنت فیبر نوری با تعامل اپراتورها افزایش پیدا کند.

افزایش 100 برابری سرعت اینترنت کشور با فیبر نوری

آقای لاجوری با اشاره به پوشش کامل استان مازندران تحت شبکه فیبر نوری ابراز امیدواری کرد که در گام بعدی با کمک کاربران و اپراتور مجری طرح، تقاضا برای استفاده از فیبر نوری توسط کاربران افزایش پیدا کند.

فیبر نوری

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در ادامه گفت امیدوار است مردم بتوانند به‌سادگی درخواست خود را ثبت کنند و اپراتور مجری طرح نیز بتواند ظرف مدت یک ماه اتصال مردم به اینترنت پرسرعت فیبر نوری را برقرار کند.

وی در پایان با اشاره به سرعت 10 تا 12 مگابیتی اینترنت کشور گفت با دریافت سرویس فیبر نوری، سرعت اینترنت برای کاربران تا صد برابر، یعنی تا حدود هزار مگابیت بر ثانیه افزایش می‌یابد.

همچنین بخوانید:
اینترنت هزار مگابیتی در ایران ارائه شد بزرگترین اختراعات بشر که مسیر ما را برای همیشه تغییر داد

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. همه بلدن حرف بزنن، ولی مهم عمل به حرفه🤝

  2. فعلا که هی دارین پسرفت میکنین تو سرعت و کندی نت و همچنین اختلال عمدی رو فیبرنوری خخخ