سوالات گواهینامه

آموزشگاه های رانندگی سوالات گواهینامه را می‌فروشند!

در کنار همه بازارها سیاه‌های شناخته‌شده کشور، عجیب نیست که اخیرا شایعاتی درباره فروش سوالات گواهینامه به‌صورت غیرقانونی نیز مطرح شده است!

بنا بر جدیدترین اخبار خودرو، اخیرا و در کنار تمام بازار سیاه‌های شناخته‌شده در ایران، بازاری نیز برای خرید و فروش سوالات آزمون دریافت گواهینامه رانندگی راه افتاده است. نکته جالب ماجرا اما نقش آموزشگاه های رانندگی در این ماجرا است.

خرید و فروش سوالات گواهینامه توسط آموزشگاه‌های رانندگی

جالب است بدانید که بازار سیاه خرید و فروش سوالات آزمون گواهی‌نامه رانندگی، با محوریت برخی آموزشگاه های رانندگی در جریان است. این در حالی است که این آموزشگاه‌ها با مجوز رسمی پلیس راهور ناجا فعالیت می‌کنند و چنین اقدامی از سوی آن‌ها، کاملا غیر قانونی به‌نظر می‌رسد.

خرید و فروش سوالات گواهینامه

بنا بر آگهی‌هایی که برای خرید و فروش سوالات آزمون گواهینامه در پلتفرم‌هایی چون دیوار دیده می‌شود، برخی از آموزشگاه‌ها در ازای مبالغی در حد 50 هزار تومان حاضر به فروش سوالات هستند.

با این اوصاف باید دید نهادهای مسئول چه واکنشی نشان می‌دهند و اصلا هدف و عواقب فروش سوالات آزمون رانندگی قبل از امتحان چیست؟

حتما بخوانید:
قیمت هوندا وزل برای عرضه در بازار ایران مشخص شد طرح تعویض تاکسی‌های فرسوده تهران با تاکسی‌های برقی کرمان موتور دعوتنامه تکمیل وجه برای متقاضیان اطلس G صادر شد شرایط فروش نیسان ترا برای اولین بار در ایران

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

3 دیدگاه

  1. با تشکر من میخواهم گواهینامه پایه ٣رو بخرم قیمتش چقدره؟

  2. با تشکر من میخواهم گواهینامه پایه ٣رو بخرم قیمتص چقدره؟