فروش نقدی و اقساطی ام وی ام X33 کراس

فروش نقدی و اقساطی ام وی ام X33 کراس مدیران خودرو آغاز شد

فروش نقدی و اقساطی ام وی ام X33 کراس اتوماتیک آغاز شد. مدیران خودرو نسخه اتوماتیک MVM X33 Cross را به شکل نقد و اقساط به بازار عرضه می‌کند.

شرکت مدیران خودرو از امروز یکشنبه 30 اردیبهشت 1403 خودرو ام وی ام ایکس 33 کراس اتوماتیک را به شکل نقد و اقساط از طریق نمایندگی‌های مجاز خود به متقاضین عرضه کرد. در این بخش از اخبار خودرو سایت گجت نیوز با جزئیات فروش این محصول مدیران خودرو آشنا می‌شویم.

فروش نقدی و اقساطی ام وی ام X33 کراس

مدیران خودرو در این طرح، ام وی ام ایکس 33 کراس اتوماتیک (CVT) را با قیمت علی‌الحساب 906 میلیون و 200 هزار تومان به شکل نقد و اقساط به متقاضیان عرضه کرد. موعد تحویل این خودرو نیز 45 روزه اعلام شده است. همچنین این خودرو در رنگ‌های سفید اسپرت، مشکی و نوک مدادی اسپرت به فروش می‌رسد.

آخرین شرایط فروش انواع خودرو در ایران:

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. آخرش نفهمیدیم برای فروختن محصولات بنجل و بی کیفیتتون چرا اینقدر طاقچه بالا و شرایط فروش میزارید؟؟ چرا مدت تحویل رو اینقدر طولانی و بعدش هم بقیمت روز؟؟؟ پیش فروش یعنی اینکه اگر گرون تر بشه محصول ، بنفع خریدار باشه نه فروشنده !! خلاصه با این ادا اصول ها این فرغون هاتونو شیرین میکنید و با قیمت نجومی به این ملت فرو میکنید. . واقعا که !! تو اروپا یارو میره پولو میده و ماشینشو همونجا انتخاب و سوارش میشه و میره. با احترام و عزت‌. ایکاش ما هم اونطور باشیم.