مسابقه هفته: لوگوی گجت نیوز را پیدا کنید، گوشی سامسونگ گلکسی اس ۶ اج پلاس جایزه بگیرید

درود بر شما کاربران عزیز گجت نیوز. این آخرین مسابقه‌ی هفته‌ی سال ۱۳۹۴ است و مدیریت گجت نیوز نیز برای تشکر از همه‌ی شما همراهان وفادار گجت نیوز که با همراهیتان همیشه باعث دلگرمی ما بوده و خواهید بود و همچنین جشن گرفتن آخرین هفته‌ی سال ۱۳۹۴، جایزه‌ی این هفته را یک هدیه‌ی ویژه در نظر گرفته و به برنده‌ی این مسابقه، یک عدد گوشی سامسونگ گلکسی اس ۶ اج پلاس ( Galaxy S6 Edge Plus ) جایزه خواهد داد. در ادامه با گجت نیوز همراه شوید.

پاسخ صحیح و برندگان مسابقه گجت نیوز ( بیستم اسفند ماه ۹۴ )

سوال هفته :

مانند هفته‌ی گذشته، لوگوی گجت نیوز را در تصویری شلوغ به دفعات تکرار، و مخفی کرده‌ ایم و شما نیز باید تعداد درست لوگوی گجت نیوز که در تصویر زیر مخفی شده را پیدا کنید. در نظر داشته باشید که در انتهای مطلب ۴ گزینه وجود دارد که شما باید جواب درست خود را انتخاب کرده و با پر کردن فرم، شانس برنده شدن مسابقه را به دست آورید.

برای مشاهده تصویر در ابعاد بزرگتر بر روی آن کلیک کنید

 

galaxy-s6-edge-plus_gallery_right-perspective_silver_s3جایزه هفته :

این هفته مدیریت گجت نیوز به یک نفر از کسانی که پاسخ صحیح مسابقه را برای ما ارسال کرده باشد ، به قید قرعه یک عدد گوشی سامسونگ گلکسی اس ۶ اج پلاس ( Galaxy S6 Edge Plus ) هدیه خواهد داد.

قبل از تکمیل فرم و ارسال پاسخ به نکات زیر توجه فرمایید :

  • درج مشخصات فردی ( نام و نام خانوادگی ) ، شماره تماس و آدرس ایمیل شما اجباری و به منظور اهدا جایزه در نظر گرفته شده و این اطلاعات نزد گجت نیوز محفوظ خواهد بود.
  • لطفا مشخصات خود را به فارسی وارد کنید.
  • به منظور جلوگیری از سوء استفاده ، هنگام انتخاب برندگان مشخصات ارسالی بررسی خواهد شد.پس لطفا با مشخصات واقعی خود در مسابقه شرکت کنید.
  • هر کابر تنها یکبار می تواند در این مسابقه شرکت کند ، لطفا از ارسال فرم تکراری خودداری نمایید.
  • طرح سوال و گزینه های داخل فرم، اندکی گمراه کننده انتخاب شده.قبل از انتخاب گزینه مد نظر خود ، به خوبی به تصویر نگاه کنید و از انتخاب خود مطمئن باشید.
  • به تمام گزینه های موجود در فرم مسابقه می بایست پاسخ داده شود ، فرم تکمیل نشده ارسال نخواهد شد
  • تنها راه پاسخ به سوالات مسابقه، فرم مخصوص به همان مسابقه می باشد.لطفا از ارسال پاسخ در بخش تماس با ما خودداری فرمایید.

مهلت ارسال پاسخ مسابقه به پایان رسیده است

شما یک هفته فرصت دارید تا پاسخ صحیح را برای ما ارسال کنید.جواب مسابقه و برندگان هر هفته ، ساعاتی قبل از برگزاری مسابقه جدید اعلام خواهد شد.

هرگونه نظر، پیشنهاد یا انتقاد شما در مورد این مسابقه ، باعث دلگرمی ، پیشرفت و بهبود روند اجرای آن خواهد شد.مارا از نظرات خود بی نصیب نگذارید.ضمنا از شما خواهش می کنیم که پاسخ سوالات مسابقه را در بخش نظرات اعلام نفرمایید.اینگونه نظرات تایید نخواهند شد.

در صورتی که تمایل به اسپانسر شدن مسابقه گجت نیوز را دارید، لطفا از بخش تماس با ما و یا ایمیل gadgetnews.net@gmail.com با ما در تماس باشید.