به‌روزرسانی iOS 9.3.1

نسخه اصلاح شده iOS 9.3 برای دستگاه‌های قدیمی اپل عرضه شد

بروزرسانی جدید آی او اس برای دستگاه‌های قدیمی اپل مشکل ساز شده و این کمپانی را مجبور به ارائه نسخه اصلاح شده iOS 9.3 برای این دستگاه‌ها کرده است.در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

چندروز قبل همانطور که در گجت نیوز اعلام کردیم، اپل عرضه نسخه جدید آی او اس ۹.۳ را برای آیفون‌ها، آیپد‌ها و آیپاد تاچ‌های خودش متوقف کرد. این متوقف کردن به جهت بروز مشکلاتی برای برخی دستگاه های اپل انجام شده است. بسیاری از دارندگان دستگاه‌های قدیمی اپل گزارش داده بودند که پس از نصب این بروزرسانی دستگاه آنها به حالت بریک درآمده است صاحبان آیفون‌ها و آیپدهای قدیمی در صورتی گیر این باگ می‌افتند که تنها یک بار رمزعبور و یا اپل آیدی خود را به اشتباه وارد کنند.

حال اپل برای رفع باگ به وجود آمده نسخه اصلاح شده iOS 9.3 را مخصوص دستگاه‌های قدیمی خودش منتشر کرده است. اپل برای رفع این مشکل در نسخه اصلاح شده iOS 9.3 مخصوص دستگاه‌های قدیمی الزام وارد کردن رمز عبور جهت انجام اموری مانند دانلود از اپ استور را حذف کرده است.

با توجه به مشکل به وجود آمده اپل نسخه اصلاح شده iOS 9.3 را برای این کاربران منتشر کرده است تا راه حل ضروری و بسیار سریعی برای کاربران گیر افتاده در باگ حلقه فعالسازی باشد. این بروزرسانی برای دستگاه‌های آیفون ۵ اس و آیپد ایر ۲ انتشار یافته است.

اگر شما هم در حال حاضر نسخه جدید آی او اس ۹.۳ را بر روی دستگاه قدیمی خودتان نصب کرده اید و دچار چنین مشکلی شده اید، لازم است که ابتدا دیوایس خود را با کامپیوترتان سینک کنید. سپس به آیتونز رفته و بروزرسانی نسخه ۱۳E236 را دریافت و نصب کنید. اگر هم هنوز اقدام به نصب این بروزرسانی نکرده اید، با نصب نسخه OTA این بروزرسانی، هیچگونه ترسی از بریک شدن دستگاهتان نداشته باشید چرا که مشکل رفع شده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. Are hanoz naymade vali bezoodi jaygozin 9.2.1 mishe montazer bashid

  2. پس چرا واسه ۵s من نیومده؟؟؟؟؟