نسخه 4.0 مرورگر سامسونگ

قابلیت ad-blocking به مرورگر سامسونگ گلکسی‌های قدیمی رسید

مرورگر سامسونگ حاوی ویژگی‌های جدیدی است که شاید هر کاربر دیوایس‌های گلکسی را به سمت استفاده از آن بکشاند. نسخه ۴.۰ این مرورگر حاوی ویژگی ad-blocking است. این نسخه به تازگی برای گوشی‌های قدیمی گلکسی نیز انتشار یافته است.

وقتی به ماه گذشته بازگردیم، اگر به یاد داشته باشید سامسونگ نسخه ۴.۰ مرورگر اختصاصی گوشی‌های گلکسی خودش را منتشر کرد که بهبود‌های فراوانی را نیز به همراه داشت. تا به امروز این نسخه از مرورگر وب تنها بر روی دیوایس‌های جدیدی مانند گلکسی اس ۶ و نوت ۵ سامسونگ قابل دریافت بودند. حال اگر علاقه مند هستید تا مرورگر وب مخصوص گوشی گلکسیتان را بهبود ببخشید باید بدانید که این بروزرسانی برای دستگاه‌های قدیمی تر گلکسی نیز انتشار یافت.

کاربران دیوایس‌های قدیمی گلکسی سامسونگ می‌توانند همین حالا آخرین نسخه مرورگر سامسونگ را دریافت کنند. از دیوایس‌های تحت پوشش این بروزرسانی می‌توان از گلکسی اس ۴، گلکسی نوت ۳ و سایر دستگاه‌ها که با اندروید آب نبات چوبی ۵.۰ قابل اجرا هستند نام برد. از طریق این لینک قادر خواهید بود تا لیست کامل گوشی‌های تحت پوشش را مشاهده کنید.

ویژگی‌هایی نسخه جدید مرورگر سامسونگ

نسخه ۴.۰ مرورگر سامسونگ شامل یک ویژگی فوق العاده مفید برای وب گردی است. این مرورگر از پلاگین ad-blocking پشتیبانی خواهد کرد. به وسیله این پلاگین هنگامی که در حال وبگردی باشید، پاپ آپ‌ها و سایر تبلیغات مزاحم دیگر وجود نخواهند داشت و وبگردی برای شما لذت‌بخش‌تر خواهد بود. علاوه بر آن ویژگی دیگری به نام Secret Mode نیز وجود دارد که به کاربران این امکان را خواهد داد هنگام وب‌گردی، فعالیت‌های آنلاین آنها قابل ردیابی و مشاهده نباشد.

علاوه بر دستگاه‌های قدیمی گلکسی، نسخه جدید مرورگر سامسونگ بر روی گوشی‌های گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج تحت پوشش Verizon نیز قابل دریافت خواهد بود. اگر می‌خواهید بدانید دیوایس شما هم از این مرورگر پشتیبانی خواهد کرد یا خیر کافیست بر روی این لینک کلیک کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*