تیزر رسمی اچ تی سی 10

تماشا کنید: تیزر رسمی اچ تی سی ۱۰

همان‌طور که می‌دانید محصول بعدی کمپانی تایوانی اچ تی سی فردا قرار است رونمایی شود. هرچند زودتر از رونمایی این محصول، تیزر رسمی اچ تی سی ۱۰ (HTC 10) لو رفته که می‌توان گفت از طراحی زیبایی بهره می‌برد.

فردا روز موعودی است که وعده داده شده تا شاهد رونمایی از گوشی HTC 10 باشیم. گوشی که در صورت موفقیت می‌تواند نویدبخش احیای اچ تی سی باشد. کمپانی که در بخش موبایل با مشکلات فراوانی روبه‌رو بوده و به ‌خاطر عملکرد ضعیف محصولاتش در بازار و فروش کمی که داشته‌اند با مشکلات مالی دست‌وپنجه نرم می‌کند.

در این چندروزه اخبار زیادی در مورد این گوشی در فضای مجازی منتشر شد که از مشخصات سخت‌افزاری تا جزئیات دقیق طراحی را می‌توان مثال زد، اما آنچه که به‌تازگی در فضای مجازی قرار گرفته است تیزر رسمی اچ تی سی ۱۰ است که می‌توان شکل ظاهری و طراحی نهایی گوشی را متوجه شد.

طراحی این گوشی فوق‌العاده زیباست و همچنین بدنه‌ی فلزی آن نیز خودنمایی می‌کند. لبه‌های پشت‌گوشی نیز حالت جالبی دارند که باعث می‌شود مشکلی در دست گرفتن آن‌ها نداشته باشید و به عبارتی عامیانه «خوش‌دست» خواهد بود.

از دیگر مشخصاتی که در ویدیو قابل‌مشاهده است وجود یک دکمه‌ی فیزیکی است که احتمالاً بر روی این دکمه‌ی فیزیکی، حس‌گر اسکنر اثرانگشت قرار خواهد داشت. دکمه‌های پاور/قفل و همچنین راکرهای ولوم نیز در سمت راست هستند و درگاه USB-C را نیز می‌توان در انتهای گوشی مشاهده کرد.

به‌احتمال فراوان قرار است در کنار مشخصات قدرتمندی که بر روی این گوشی استفاده خواهد شد شاهد دوربین بهتری باشیم که وعده‌های زیادی در مورد آن داده شده است. در ادامه تیزر رسمی لو رفته از این گوشی را مشاهده کنید.

ویدیوی تیزر رسمی اچ تی سی ۱۰


پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه