آیفون 7s

اپل آیفون 7s را نادیده می‌گیرد؛ پیش به سوی آیفون 8

با توجه به تلاش‌های کمپانی اپل طی سال‌های گذشته، امسال به احتمال زیاد از آیفون 7 رونمایی به عمل می‌آید. اگر قرار باشد الگوی سال‌های گذشته تکرار شود، احتمالا سال بعد آیفون 7s و سپس در سال 2018 آیفون 8 معرفی می‌شود. این چرخه آن‌قدر ادامه خواهد یافت تا اپل یا کاربران خسته شوند.

همان‌طور که گفتیم، چرخه تکراری به‌روزرسانی گجت‌های هوشمند در بسیاری از سازندگان الگوی ثابتی را دنبال می‌کند و حالا پس از گذشتن چندین سال، کاربران از آن خسته شده‌اند. دیگر خبری از غافلگیری‌های عجیب و متنوع در سازندگانی همچون اپل و سامسونگ نیست. همه کاربران هم‌اکنون نام احتمالی پرچم‌دار سال آینده اپل – آیفون 7s – را می‌دانند.

با این حال طبق گزارشی که اخیرا در وب‌سایت Fortune منتشر شده است، اپل احتمالا این سیاست را در سال‌های 2017 و 2018 تغییر خواهد داد. منبع اصلی این خبر، تفاسیر مارک موسکویتز، آنالیزگر و کارشناس سرویس Barclays، است. به عقیده وی، اپل احتمالا در سال آینده آیفون 7s را نادیده می‌گیرد و مستقیما نسل هشتم از تلفن هوشمند خود را روانه بازار خواهد کرد. اگر چنین اتفاقی رخ دهد، مطمئنا علاوه بر تغییر نام، با به‌روزرسانی بزرگی در نسل آیفون‌های اپل روبرو خواهیم بود.

موسکویتز بر این عقیده است که آیفون 7 اپل بخشی از چرخه آپدیت بزرگ این شرکت (نظیر آیفون 4، 5 و 6) نیست؛ بنابراین آیفون 7 یک خرید الزامی برای کاربران تلفن‌های اپل نخواهد بود و تنها شامل چند به‌روزرسانی می‌شود. پیش‌بینی‌های مارک موسکویتز همیشه بر پایه حقایق و منطق بوده‌اند.

آیفون 7s یا آیفون 8؛ نظر شما چیست؟

متاسفانه تاکنون خبر‌های پیرامون آیفون 7 آن‌چنان هیجان‌انگیز نبوده‌اند. در حقیقت این روز‌ها، بیشتر شایعات جالب و غافلگیرکننده پرچم‌دار سال بعد اپل را هدف قرار داده‌اند؛ از صفحه نمایش AMOLED گرفته تا بدنه تمام شیشه‌ای. موسکویتز همچنین معتقد است که دکمه هوم از آیفون 8 حذف خواهد شد.

البته تمامی این موارد، شالوده ذهن یک آنالیزگر هستند و نمی‌توان آن‌ها را صددرصد جدی گرفت، اما اگر این خبر حقیقت داشته باشد، آیا اصلا به خرید آیفون 7s فکر می‌کنید؟ نظرات و پاسخ‌های خود را پیرامون این مطلب با ما و سایر خوانندگان به اشتراک بگذارید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*