آخرین مطالب
16
امروز
پیدایش نسل انسان

روایت پیدایش نسل انسان توسط موجودات فضایی در کتیبه‌های سومر باستان

بر اساس ترجمه آثار بر جای مانده از کتیبه‌های 20 هزار ساله‌‌ی تمدن سومر باستان، پیدایش نسل انسان توسط موجودات فضایی صورت گرفته است !

آیا تا به حال این سوال را از خود پرسیده‌اید که اصلی‌ترین علت پیدایش نسل انسان چیست؟ بر اساس باورهای مذهبی در ادیان مختلف، خالقی توانا و مسلط به تمامی علوم شناخته شده و شناخته نشده، انسان‌ را به عنوان اشرف مخلوقات به زمین فرستاد تا یک زندگی خداگونه را تجربه کنند. در بسیاری از متون و آثار بر جای مانده از ادیان مختلف، انسان‌ها همواره به مهربانی، کمک به هم‌نوع، بخشندگی و … تشویق شده‌اند.

کتیبه‌های سومر باستان، پیدایش نسل انسان را به بیگانگان فضایی نسبت می‌دهند!

با این وجود، همچنان ابتدا و منشاء آفرینش در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. بر اساس چندین نوشته‌ی قدیمی بر روی کتیبه‌های باستانی، صدها هزار سال قبل و پیش از آنکه تاریخ‌نگاران، شروع به ثبت و ضبط رویدادهای تاریخی کنند، گروهی از فضانوردان از گونه‌های فرازمینی به سیاره ما سفر کرده‌اند. اولین گونه‌های بیگانگان فضایی، در خلیج فارس به زمین نشسته و ضمن سفر به قاره آفریقا، سفر استعماری خود را برای استخراج طلا از اعماق زمین آغاز کردند.

امروزه، دو دیدگاه کاملا متفاوت به نظریه پیدایش نسل انسان وجود دارد:

1- گروهی از دانشمندان و افراد بر پایه باورهای “علمی” استدلال می‌کنند که حیات بر روی زمین، میلیون‌ها سال پیش از ابتدایی‌ترین ارگانیسم‌های زنده آغاز گردیده و اکنون به موجودی تکامل یافته و هوشمند با نام “انسان” تبدیل شده است.

پیدایش نسل انسان

2- برخی دیگر، خلقت انسان را به مداخله “الهی” نسبت می‌دهند. پیدایش نسل انسان و شکل‌گیری حیات بر روی زمین، حاصل یک طراحی بی نقص از سوی “خدا” است. آفریننده‌ای قادر و توانا که انسان، زمین، خورشید و … به دست او خلق شده‌اند.

پیدایش نسل انسان

بر اساس متون مذهبی، انسان‌ها توسط خالقی فوق پیشرفته و توانا ایجاد شده‌اند، در اینجا توجه شما را به مواردی از آنان جلب می‌کنیم:

به عنوان یکی از نمونه‌های مذهبی، در کتاب پیدایش می‌خوانیم: (پیدایش 1:27)

پس خدا انسان را به صورت خود آفرید، او را به صورت خدا آفرید؛ ایشان را مرد و زن آفرید.

همانطور که پیش‌تر خواندیم، دو نظریه کاملا متفاوت برای نشانه‌های پیدایش نسل انسان بر روی زمین وجود دارد. از آن‌جا که جستجوی چندین ساله‌ی حیات بیگانه در سیارات فرازمینی بی‌فایده بوده است، این سوال پیش می‌آید که به راستی منشأ اصلی موجودات هوشمندی با نام “انسان” در کره زمین کجا یا چه چیزی است؟ چرا با وجود مطالعه و بررسی‌های چندین ساله بر عوامل پیدایش انسان در زمین و جستجوی حیات بیگانه در سایر نقاط کیهان، هنوز به پاسخی قاطع دست پیدا نکرد‌ه‌ایم؟

اگر به باورهای مذهبی بسنده کنیم، امکان اثبات چنین چیزی در ذهن‌های ما نمی‌گنجد؛ چرا که ما انسان‌ها در برابر یک آفریننده‌ی توانا و قادر، ظرفیتی بسیار محدود داشته و نمی‌توانیم توانایی‌های او را در ذهن خود به خوبی درک کنیم. با این وجود، بخش بزرگ و بسیار وسیعی از جمعیت ساکن بر روی کره زمین، صرف نظر از نوع ادیان یا مذاهب، به طور قطع بر یقین انسان را حاصل خلقتی بی نقص از سوی خداوند می‌دانند.

اما اگر در آینده‌ای دور یا نزدیک، نسل جدیدی از موجودات بیگانه کشف شوند، در این صورت آیا باز هم می‌توانیم خود را اشرف مخلوقات و موجودات برتر بنامیم؟

پیدایش نسل انسان

بسیاری از متون باستانی که بعدها قسمت‌هایی از آن به عنوان کتاب مقدس، متون ادیان مسیحیت را تشکیل دادند، پیدایش نسل انسان را به عنوان موجودی “خلق شده” معرفی می‌کنند. از طرفی در کتاب مقدس Popol Vuh از مایا‌ها، انسان به صورت “طراحی شده توسط موجوداتی دیگر” معرفی شده است.

خلقت انسان در قرآن کریم – سوره العلق:

به نام خداوند بخشنده و مهربان
بخوان به نام پروردگارت که آفرید (1)
انسان را از علق آفرید (2)
بخوان و پروردگار تو کریمترین [کریمان] است (3)
همان کس که به وسیله قلم آموخت (4)
آنچه را که انسان نمى‏ دانست [بتدریج به او] آموخت (5)

با دقت در سوره العلق از قرآن کریم، باز هم به نشانه‌هایی شگفت‌آور، از دخالت مستقیم خداوند در تکامل فهم و دانش انسان می‌رسیم. به واقع چنین نکات ریز و قابل تأملی، در بسیاری از متون مذهبی در ادیان مختلف به وضوح دیده می‌شوند.

از طرفی سوال دیگری که مطرح می‌شود این است که آیا می‌توان ارتباطی میان خداوند یکتا و خدایان مصر و یونان باستان پیدا کرد؟ شاید مطالعه‌ای بر کتیبه‌های باستانی از سومر باستان، بتوانند ما را در این زمینه راهنمایی کنند.

پیدایش نسل انسان

موجوداتی از تمدن‌های بیگانه در نقاط دور کیهان، علت اصلی پیدایش نسل انسان هستند! آیا اولین انسان‌ها، ساخته‌ی آنوناکی‌ها بوده‌اند؟ آیا ادعاهای مطرح شده در رابطه با بازگشت آنوناکی به زمین حقیقت دارد؟ چه اتفاقی خواهد افتاد اگر نوشته‌های باقی مانده از کتیبه‌های سومری حقیقت داشته باشند؟ اکنون توجه شما را به نوشته‌های زکریا سیتچین، به عنوان مترجم این کتیبه‌ها جلب می‌کنیم.

همه چیز از سیاره مرموز نیبیرو شروع می‌شود، سیاره‌ای که به عنوان سیاره ایکس شناخته شده و دارای مداری بیضی شکل در منظومه شمسی ماست. شکل گردش این سیاره به دور خورشید به گونه‌ای است که آن را هر 3600 سال یک بار، در نزدیک‌ترین نقطه از سیاره زمین قرار می‌دهد. ساکنین این سیاره دارای شکل و شمایلی مشابه با زمینیان بوده و به طور متوسط قد آنان 2.5 متر است.

پیدایش نسل انسان

در حدود 450 هزار سال قبل، ساکنین سیاره نیبیرو از وجود معادن بسیار غنی طلا، در سیاره زمین مطلع شدند. از این رو گروهی از مردان خود را برای یک سفر استعماری به زمین ارسال کرده و در خلیج فارس به زمین نشستند.

مسافرین زمین، تعداد 8 شهر بزرگ را بر روی سیاره مادری ما ایجاد کردند. Enki که در باورهای سومریان باستان به عنوان خدای “علم” شناخته می‌شود، قسمت‌هایی از آرایش ژنتیکی نیبیرویی‌ها را بر روی موجودات زمینی اعمال کرد و از آنان گونه‌هایی هوشمند و پیشرفته را ساخت. علت اصلی طراحی چنین موجوداتی در آن زمان، استفاده از آن‌ها به عنوان کارگران معدنچی بوده است.

بر اساس نوشته‌های ترجمه شده از سوی زکریا سیتچین، شهرهای ساخته شده توسط بیگانگان، در جریان طوفان بزرگ (داستان حضرت نوح) در حدود 30 هزار سال قبل، به کلی از بین رفتند.

پیدایش نسل انسان

بر اساس آثار بر جای مانده از گفته‌های سومریان باستان ، زمانی وجود داشت که در کره زمین هیچ انسانی به شکل موجودات امروزی وجود نداشت. هیچ خبری از تمدن و فناوری نبود و تنها ساکنین زمین، حیواناتی وحشی بودند. هزاران سال قبل، بیگانگان فضایی در قالب یک گروه 50 نفره از آنوناکی‌ها به زمین آمدند. آن‌ها در حدود 445 هزار سال قبل، از سیاره نیبیرو به زمین آمده و در خلیج فارس فرود آمدند.

گاه‌شمار آنوناکی – سفر به زمین (ترجمه از زکریا سیتچین)

450 هزار سال پیش از میلاد مسیح

پس از جنگ‌هایی طولانی مدت، اتمسفر سیاره‌ی نیبیرو شروع به تخریب کرده و آن را به محیطی خصمانه برای زندگی تبدیل کرد. آنوناکی‌ها برای ترمیم آن به طلا احتیاج داشتند. بنابر گفته‌های محققین، ما انسان‌ها نیز می‌توانیم با استفاده از نانو ذرات طلا، لایه‌ی ازن را ترمیم کنیم.

445 هزار سال پیش از میلاد مسیح

بیگانگان فرازمینی به زمین آمده و پایگاه خود را در اِریدو (محلی باستانی در جنوب میان‌رودان) مستقر ساختند تا در ادامه از خلیج فارس طلا استخراج کنند. این گروه به دست Enki، پسر Anu رهبری میشد.

416 هزار سال پیش از میلاد مسیح

استخراج طلا با مشکل مواجه شد که در پی این اتفاق Anu همراه با پسر دیگرش با نام Enlil به زمین آمدند. آنو تصمیم گرفت که فرآیند استخراج طلا در آفریقا و در طی ماموریتی تحت عنوان Terran ادامه پیدا کند.

400 هزار سال پیش از میلاد مسیح

در بین النهرین جنوبی تعداد 7 کشور توسعه یافته بودند. از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به Sipar, Nippur و Shuruppak اشاره کرد. پس از آنکه فرآیند استخراج طلا به پایان رسید، با استفاده از سفینه‌هایی مخصوص آنان را به سیاره مادر ارسال کردند.

جالب است بدانید که در میان کتیبه‌های بر جای مانده از سومریان باستان، یک فهرست کاملا دقیق از تمامی پادشاهان زمین کشف گردیده که برخی از این پادشاه‌ها، چندین هزار سال بر زمین حکومت کرده‌اند!

پس از رانده شدن پادشاهی از بهشت به کره زمین، اولین پادشاه سومری در شهر اریدو، Alulim نام داشت. او در حدود 28 هزار و 800 سال حکومت کرد! Alaljar به عنوان پادشاه بعدی، 36 هزار سال حاکمیت را بر عهده داشت و دو پادشاه بعدی در مجموع 64 هزار و 800 سال در زمین به حکومت پرداختند.

پیدایش نسل انسان

بررسی این اسناد باستانی، یک زمان تاریخی را توصیف می‌کنند که طی آن، موجوداتی ناشناخته برای هزاران سال در زمین حکم‌رانی کرده‌اند. در برخی موارد، خدایان آن‌ها برای چندین هزار سال در یک منطقه حکم‌رانی کرده‌اند؛ درست در زمانی که خدایان و انسان‌ها با همدیگر در زمین زندگی می‌کردند! نظر شما در این باره چیست؟ آیا به نظر شما این احتمال وجود دارد که هزاران سال قبل، گونه‌ای پیشرفته از موجودات بیگانه، منجر به پیدایش نسل انسان شده باشند؟

۵۶ دیدگاه

 1. اگه انجیل و تورات و قرآن رو بخونیم به خدا آخر الزمان منجی می رسیم خدا قدرتش بی نهایت هست و هیچ کاری بدون اراده خدا صورت نمی گیره…چرا ما باید از میمون تکامل یافته بشیم در حالی که این تکامل فقط خود میمون و انسان هست وتکامل یافته های بین انسان و میمون یافت نمیشوند .
  خدا این همه نشانه در قرآن و کتاب های مذهبی دیگه آورده و حتی خود حدیث پیامبران …برای مثال پیامبر اسلام میگه مسواک باید به طور عمودی زد …..تازه دلیلشو فهمیدن آخه جرم دندون میگره(قابل توجه کسایی که میگن علم در گذشته خیلی پیشرفت داشته) …تو قرآن هر وقت از تشکیل نوزاد میخواد حرف بزنه میگه ما به آن قدرت شنوایی دادیم بعد مثلا بینایی و چیزای دیگه…. چون اولین حس حس شنوایی که در نوزاد شکل میگیره.
  قرآن نشانه های زیادی داره که یکیشم تا الان دروغ در نیومده چون حرف خداست …..حالا بعضی ها واقعا واقعا بدون دلیل یه حرف هایی میزنن که دود از سر آدم در میاد یعنی قرآن تو آفرینش انسان و که اشرف مخلوقات دروغ گفته….برای مثال جبرییل از ما انسان ها داناتر ه ولی این دلیل نمیشه که مقام جبرییل از انسان بالاتر باشه آدم فضایی ها هم از ما پیشرفته تر باشن یعنی مقام الهی اونها از ما بیشتر و اشرف مخلوقات هستن؟؟؟؟؟؟
  من فقط می خوام بگم خدا دلیلی نداره که به بنده ی ناتوانش داستان آدم و حوا و شیطان لعنت الله رو از خیال به بنده هاش گفته باشه……چون کسی بوده که زیان کاران رو در سیل که تمام جهان گرفت نابود کرد دلایل :پیدا کردن کشتی نوح و پیدا کردن فسیل های زیاد حیوانات در یک زمان….. حتی خدا در قرآن گفته که ما کشتی نوح را برای عبرت آیندگان حفظ می کنیم ….قرآن نشانه های فراوانی داره که کسی نمیتونه انکارش کنه و بگه حرف خدا نیست
  جالب اینجاست که تو کشورهای ضد اسلامی قرآن میخونند میگن قرآن کتاب زندگی بعد بچه مسلمونا میخوان ازش اشکال بگیرن
  یاعلی

  (0)
 2. اقا من خودم بچه مسلمونم قران هم کم نخوندم اما میخوام جواب بعضی ها که هی قران قران میکنند رو بدم دوستی نوشته بود تو قران نوشته ما شما رو تو سه لایه افریدیم کی 1400 سال پیش میدونست رحم زن از سه لایه تشکیل شده ؟ باید به اطلاع اونها که اینچنین مواردی رو مطرح میکنند بگم که هموطن نمیگم که سه چهار هزار سال پیش تو مصر جراحی مغز انجام میدادن یه اینم کار ندارم که مایا ها تو امریکای جنوبی 5000 سال پیش پزشکی پیشرفته داشتن همونا تقویم را با چنان دقتی نوشتن که امروزه تفاوت تقویمی که استخراج میکنن در حد دو دقیقه با تقویم 5000 سال پیش اختلاف داره اینا به کنار تو همین ایران خودمون تو شهر سوخته تو سیستان و بلوچستان اسکلت های تو قبر پیدا کردن که براش پیوند چشم مصنوعی زده بودند حتی رگه های ظریف طلا در چشم پیدا کردن که پزشکان حدس میزنند از طلا برای پیوند اعصاب چشم استفاده میکردند 5000 سال پیش.
  اگر خیلی در خصوص مطلب بالا سوال دارید باید کتاب های ذکریا سیچن را مطالعه کنند این مطلب خلاصه 10 تا کتابه برای درک بهتر باید اونها رو بخونید به تمامی سوال هاتون اونجا پاسخ داده شده کتاب تاریخ از سومر آغاز میشود کتاب منشا خدا بازگشت آنوناکی نوشته سیچین کتاب راز حیات دکتر یاکوب آفرینش ژنتیکی نژادهای انسان آنوناکی نوشته دی لافایت و……

  (0)
 3. دوستان عزیزم
  دیدگاه های مختلفی رو درباره این تحقق خوندم و برام بسیار جالب بود که جملگی نسبت به وجود یک موجود عظیم وغیرقابل تصور که عالم رابه یگانگی آفریده متحد ویک قول هستید وازاین حیث ؛تبارک الله که اصل وذات را که دروجودمان جایی گرفته را فراموش نکردیم چراتچون ازآن موجود دم ونفسی برایمان محصول شده که ما را بهخ انسانیت میرساند.
  من مدتی هست که به دنبال ثابت کردن این هستم که قران یک کلام وکدهای خاصی است که اززبان ولثان یک عرب بی سواد درآن مقطع زمانی نمی توانسته حاصل شود و این کلام ها گفته موجودی است که ما را خیلی خوب میشناسد.
  چطور ما را خوب میشناسد؟
  خوب باید اینطور گفت که وقتی شما برای آگاهی ازمحصول ویا کالایی که می خواهی مورد استفاده قرارش بدی به دفترچه راهنما آن محصول مراجعه میکنی؛قرآن هم دفترچه راهنما بدن انسان است که به زبان ساده همانگونه که ما برای بچه ها وفرزندانمان درآگاهی بخشیدن نسبت به محیط اطافشان؛با استفاده ازداستان وتمسیل ایشان را مطلع میکنیم؛خداوند نیز دراین کتاب با زبانی ساده ما را مورد خطاب قرارداده و به ما اینگونه گفته که ” ما شما را در۳لایه تاریکی درشکم مادرتان آفریدیم” خوب به من بگید درآن زمان انسان ازکجا میتوانست بفهمد که رحم زن ۳لایه دارد ویا میفرماید ما زمین وآسمان را ازهم شکافتیم وآنها را با قطره آبی آفریدیم که همگی میدانید که این تعریف وتفسیر “انفجار بزرگ ویا همان بیگ بن است”که به زبان ساده به ما آموخته شده(به بچه ها میگوییم این قان قان است ؛ ونمی گوییم این ماشین مدل 2017بنز ازسری 7 با دور موتور …..)

  کمی که دقت کنید متوجه میشید آن موجودی که این کلام را گفته به خوبی ما را میشناسد و آن زمان که میگوید من رسول وپیامبری نداشتم که به هنگام ترویج اسلام وبیان خدا وسوسه نشده باشد؛یعنی اینکه ذهن ما یک نرم افزار است که واکنش های تعریف شده خود را دارد.

  ازسوی دیگرخداوند میفرماید من ازرگ گردن به شما نزدیک ترم…چرا این را میگوید؛؟
  برای اینکه شما هرآنچه که میکنید را توسط چشمانتان در بخش خاکستری مغز که هنوز دانشمندان کارایی آن را نشناختن گضبط نموده وصدا وتصویر رفتارتان را به هنگام شب ودس از خوابیدن در ۲ساعت اول تخلیه نموده ونسبت به آن برای روز بعد برنامه میدهد که دراینباره میگوید ؛ما شبها روح شما را برمیگیریم وآنهاایی که باید نگاه داشته والباقی را به زندگی بازمیگردانیم.

  پس سعی نکنید که ازواقعیتها فرارکنید چراکه در زمان تخلیه این اطلاعات که در دوران برزخ وسپس دوران انتخاب برترینها وکارامد ترینهای این نوع ازخلقت خداوند میرسد؛بااتصال به بدنه اصلی کلیه اطلاعات شما تخلیه شده و تکلیف عملکردتان مشخص وبرایتان تصمیم گکیری میشود ؛همانگونه که میفرماید ؛در زمانی که درصور دمیده میشود دستها واندام شما سخن گفته ورفتار وکردارتان را آشکار میکنند”

  پس بدانید که ما توسط یک خالق غیرقابل تصور که بتوان نسبت به آن؛ برای شکل گیری اولیه ایی که او میپندارد؛نقشی از سایر موجودات دست ساخته اش در خلقت یک موجود جدید تکامل یافته ایی بانام انسان قائل شویم؛ باید بدانیم که خدایی ما را آفریده که دریک لحظه تصویری از قدرتش در ذهن خود بپندارید ؛کفایت خواستن شما را خواهد کرد وآن هم این تصویر که ؛برای لحظه ایی چشم ودل خود را بسته وباز کنید و آنگاه ببینید که “انسان بر رویه کره ایی خاکی زاده و ساخته شده است که در زمان دیدن موقعیتش در کهکشان راه شیری نمی توانید آن را شناسایی کنید؛سپس برفرض که زمین را شناختی؛بانگاه کردن به زمین نمی توانی خود رابیابی و پس ازآن که خود را یافتی به کف دست خود بنگر وببین آیا سلول های بدنت را میبینی ؟آیا درآن سلول ها مولکول و ژن میبینی؟و همین طور به پائین وپائین تر برو تا برسی به ذره خداوند که هنوز فیزیک دانان و دانشمندان دنیا با کلی هزینه وآزمایش نتوانستن آن رابیابند؛خوب حال ازخود پرسیده ایی کدام موجود میتواند این چنین خلقتی را به وجود آورد آن هم به این منظمی و هدفمند که اگر بخواهی شکل وظاهری برایش تصور کنی ؛آیا وی دست وپاایی داشته که توانسته اینگونه ما رابسازد ؟آیا امکان پذیراست؟چراکه همانند آن میماند که ما بخواهیم برسر یک سوزن؛یک شهر بزرگ را بسازیم ویا حداقل ماکتش را بر رویه این سر سوزن بنگاریم!!!!.

  برای خود وخودمان تعریف کنیم که حتی تمام این ویزگی ها که درکهکشان راه شیری وزمین نهفته ؛تازه یک کهکشان از میلیون ها کهکشان دیگر است که درتصویری که ازآنها میبینی باز کهکشان خود را پیدانخواهی کرد!!!

  حال به من بگو کدام موجود وبا چه ظاهر وشکلی وبا چه توانی ؛میتواند اینگونه خلقت رابه وجود آورد؛؟
  آیا موجوداتی فضایی هم اندازه وهم شکل خود؟البته باکمی سلول مغزی بیشتر ولی بدون داشتن احساس و تصور دوست داشتن که همگی از زندگی یوفوها فقط تبعیت و فرمانبری از بزگ و فرمانده خود را دیده ایم ودرهیچ کجا سابقه ایی ازعشق وعلاقه ذربین آنها نبوده واین همان چیزیس که خداوند به طور آزمایشی در درون ما نهاده تا ببیند ؛این فناوری خاص در کدامین یک از مخلوقاتش کارآمدتراست تا آن را انتخاب وبرای هدف بزرگتری آماده کند وازهمین جهت است که میگویند خداوند گلچین است وبهترین ها را زودتر به پیش خود میبرد……

  (-1)
 4. خوب الان یک سوال برا من پیش اومد : این چه موجود فضایی هست که تونسته آدم به این پیچیدگی رو درست کنه ولی فلز طلا که کیمیاگران به راحتی در زمان قدیم تسلط به ساختنش رو داشتن نتونسته بسازه و برا استخراجش اومده خلیج فارس و آدم رو ساخته و…؟ این چه موجودی بوده که نتونسته طلا بسازه و مجبوره استخراج کنه؟ خوب یه حرفی باشه که با عقل جور دربیاد. این مطالب فقط جنبه ی تخیلی دارند …اگر حقیقتی هم در لا به لای حرفها گفته شده فقط یه پیشینه ی تاریخی و حدس بوده …

  (0)
 5. سلام ب همگی
  هستی جز عشق و زولالی هیچ نیست.ولی!!!
  یک عده یا همان صاحبان قدرت برای حفظ قدرت خود در تلاش هستند کسی به این عشق و زولالی نرسد .مهمترین سلاح انها سوء استفاده کردن از قوه ی کنجکاوی بینهایت انسانهاست .به همین خاطر ما هر ساله با ظهور مکتبها و فرقه هایی مواجهیم ک تلاششون به دام انداختن ذهن بشریت هست یا مشغول کردن ذهنها برای مسایل مجازی یا تخیلی تا انها با خیال راحت بر تخت قدرت خود تکیه بدهند .دوستان فراموش کنید که چه کسایی یا چه کسی مارو خلق کرده به این توجه کنید که چطور میتوانیم به همنوعان جمادات و حیوانات و نباتات عشق بورزیم و از کنار هم بودن لذت ببریم.اجازه ندیم برای ماها یک عده تصمیم بگیرند که چطور فک کنیم ….انوناکی ها و… چه به درد ما میخورد وقتی با چشای خودمون همه روزه شاهد کشت و کشتار و نابودی محیط زیست …رو شاهدیم .بس است اینگونه فکرها به خودآیید این همه افراط و تفریطهارو زیر سوال ببرید .دنبال پاسخ این مسایل باشید…خلاصه ما الان در همین زمان وجود داریم پس زندگی کنیم و لذت ببریم از حضور همدیگه.
  زندگی هدف داره ما برای هدفی اینجا هستیم بدنبال اون هدف باشیم …

  (-2)
 6. با سلام

  اصلاً چیزی به نام کتیبه بیست هزارساله تمدن سومر وجود ندارد. بر طبق آخرین یافته های باستانشناسی که در بریتانیا و فرانسه منتشر شده، آغاز هر تمدن با عنصر “خط” آغاز شده و اولین پادشاه سومر به نام “الملکرد” برای نخستین بار خط میخی را در 4500 پیش از میلاد اختراع کرد و تا کنون هیچ کتیبه نوشتاری فراتر از این تاریخ به طور رسمی کشف و اعلام نشده. اگر اینطور بود که غوغایی در رسانه ها به راه می افتاد!
  پس لازم است برای کشف حقیقت به دنبال تاریخچه خط در تاریخ ملل بود….

  (-1)
 7. با سلام

  فصایی ها وجود دارن احتمالش۱۰۰ در ۱۰۰ هست.
  ولی خدای ما نیست.

  من خواستم کل قران معنیش بخونم که بفهمم چی به چیه
  تو اولین ایه که خوندم نوشته بود و همه جهانیان او را می پرستند
  ینی خدا یگانه است
  انانوکی ها یگانه نبودن
  لشکر بودن۵۰ نفر

  این ایه اینکه انانوکی ها خالق ما هستند
  به طور کامل تکذیب میکنه

  ما به دست یک خدا افریده شدیم

  اما

  *ممکنه بعضی از انسان های روی زمین فضایی، ساخت ادم فضایی ها باشن*

  تو جای دیگه
  خداوند میگه
  و درباره وجود او سوال نپرسید چراکه انان که پرسیدند گمراه شدند.
  چرا؟

  چون تفکر انسان خیلی محدوده و فقط میتونه به جایی برسه که خدا وجود نداره
  ولی اینطور نیس خدا قطعا وجود داره

  ما بهتره عبادت هامون رو بکنیم
  انشالله اگه خدا بخواد همه جهانیان تو قیامت یکدیگر رو میبینن

  فک کردین فقط انسان ها هستن که از پل صراط رد میشن؟!
  این عقبده اشتباس

  اگه از نظر مذهبی نگاه نکنیم به بن بست میخوریم

  اگه ما از فرازمینی ها بوجود اومدیم چرا این همه منظم هستیم؟!
  اگه ما از میمون ها تکامل یافتیم الان فقط میمون ها و انسان ها وجود دارن

  پس میان تکامل یافته ها کجان خداقل باید یکی دوتا باشن
  که نیستن

  حالا گیریم قضایی ها خیلی دقیقن راحت میتونن انسان بسازن

  پس

  *خوودشون چجوری بوجود اومدن؟!*

  از راه مذهب و قران که ببینیم
  فقط به یک جا میرسیم
  *******( الله) ********

  (-6)
  • اشکال داشت کلمه اخر رو مینوشتی خدا!؟اگه اللهِ پس فقط واسه عربهاست! توی ترجمه ها نوشته ماه اینقدر ک دوره هیچوقت نمیشه بهش رسید!؟؟؟البته خودم نخوندم این آیه رو، توی1 سایتی دیده بودم.ستاره ها از ماه نزدیکترن ب زمین!و فقط چراغیه برای نقشه خوانی درشب!و شایدبیشتر از 10 مورد دیگه از این ابهامات!کسی میدونه همچین چیزی هست یا نه؟زورم اومد بشینم همشو بخونم!!!لطفا اگه واقعا میدونید نیست بگید،قاطی کردم

   (2)
 8. بنظرم همه یوفوها آدمهای تغییر ژنتیک داده شده اند..و بشقاب پرنده ها ساخت بشرن.

  (-4)
 9. سلام.تازگیا یه فبلم دیدم فکرکنم اسمش پروتموس بود محصول 2012 حتماببینید .مربوطه به همین موضوع خیلی جالبه

  (2)
 10. والا بشر و خالقش انقدرها هم شگفت انگیز نیست فقط کافیه به تاریخ نگاهی بکنید و ببینید جز تجاوز جنگ و کشتار و استثمار و و استبداد و سرکیسه کردن هم ملت که بهشون میگن اشرف مخلوقات کار دیگه ای هم کرده این بشر
  طبق بررسی های علمی دقیق بزرگترین دشمن بشریت خود بشر بوده و هست و خواهد بود و این طبیعت به دست بشر نابود میشه و این نشون میده خالق هر کی بوده اشتباه زیاد داشته یه انقدر بی کار بوده که سر رشته از دستش در رفته در جزئیات خارق العاده و در کلیات موضوع ناقصترین کار ها انجام شده

  (10)
 11. یاد احمدی نژاد افتادم ، میدونم ربطی نداره ولی خب یهویی بود :-)))))

  (1)
 12. اقا اگه واقعا موجودات فضایی اومدن زمین پس چرا اثری از کاراشون رو زمین نیست چرا جاهایی که طلا استخراج کردن معلوم نیست اصن چرا باید مارو میساختن که برا سون کا کنیم اونا با این همه تکنولوژی میتونستن ربات های انسان نما بسازن یا بعد چرا مارو ول کردن رفتن چرا ما رو از بین نبردن چرا مارو نبردن سیاره ی خودشون اینا تازه یه بخشی از سوالایی هست که انسان داره ولی من میگم آدم فضایی وجود داره ولی اونا مارو نساختن

  (5)
 13. خداوند بعد از خلقت انسان به خودش گفت فتبارک الله احسن الخالقین وانسان را اشرف مخلوغات معرفی کرد در اسمانها و زمین یعنی در کل جهان هستی انسانی که الان به نظر ضعیف میرسه شاید ۱۰۰ سال دیگه فقط به این کشف برسه که چطور از صد در صد قدرت ذهنش استفاده کنه و دیگه هیچ مخلوقی چه در اسمانه و چه در زمین توانایی غلبه بر اون رو نداشته باشن این جهان هستی که در کمتر از ثانیه پدید اومده و دانشمندان به این نتیجه رسیدن که بی انتهاس میتونه میلیاردها گونه دیگه از مجودات رو در خودش داشته باشه که تمام اونها و زمینه های خلقتشون و زندگی بعد از خلقتشون در کمتر از ثانیه ای شکل گرفته که کل این جهان هستی بر پایه یک ریاضی دو دو تا چهار تاس تمامش بدون هیچ خطایی حتی کتابهای اسمانیش حتی موجوداتی که در بر روی سیارات دیگیری خلق شدن که خود همون سیارات بر اساس ریاضی دقیقی و علم کاملی سر جای خودشون در محور خودشون حرکت میکنن و جالبه که خود این موجودات تو کتیبه هاشون به خدای یکتا اعتقاد دارن و به ارکون سرنوشت صداش میکنن ولی ما با خوندن این مطالب ما که انسان پیشرفته وبا دانش هستیم و فرض بر اینکه اصلا انسان پیشرفته با مهندسی ژنتیک فرا زمینیها به این درجه از توانایی امروز رسیده باشه خدای یکتا رو ول میکنیم و لقب خدایی رو به یه دانشمند میدیم حال میخواد اون دانشمند انانو یا انوناکی یا زئوس باش یا انیشتن خودمون باشه راه حفظ جهان هستی به نظر من اتحاده و اتحاد بر پایه یکتا پرستی با وجدان محم نیست چه دینی داری یکتا پرست با وجدان که باشی خود به خود با مثل خودت متحد میشه و قدرتمند در برابر هر شروری چه زمینی چه فرا زمینی

  (2)
  • چیزی به اسم قدرت صد در صد مغز وجود ندارد برادر مغز همینی که هست کمتر فیلم تماشا کنیم بهتره خخخ.در علم چیزی به اسم قدرت صد در صد مغز که انسان رو تبدیل به فرا انسان میکنه وجود نداره ۰توی نت سرچ کنی دروغ بزرگ در مورد در صد استفاده از مغز میبینی که همش چرندیات تخیلیه برادر ۰انسان از اینی که هست راضی نیس دوس داره وقتی ناتوان میشه با این تخیلات به خودش دلگرمی بده خخخخخ

   (2)
   • خیلی احساس خوشمزگی میکنی ?? اتفاقا قدرت صد در صد مغز وجود داره انسان هنوز به ده درصدش هم نرسیده..

    (0)
   • کی گفته 100 درصد نمیشه اصلا به درصدش کار ندارم ولی مطمئن باش اگر کسی بتونه به مرحله ای از تمرکز ذهنی و درک برسه به راحتی هرکاری بخواد میتونه بکنه مثالش شاید بتونه اشیا رو جابه جا کنه یا درد رو احساس نکنه یا کلی چیزای دیگه ولی این کار. کار هرکسی نیست و یک سری سختی باید بکشی و زمان میبره برا همینه که از بین میلیاردها ادم شاید تعداد اندکی باشن که به این مرحله رسیده باشن .بیشتر در این زمینه مطالعه کن خودت میفهمی .

    (0)
 14. سلام دوستان.هر علتی یه معلولی داره.وقتی ما میگیم موجودات فضایی انسان رو خلق کردن یه کمی باید فکر کرد.بر چه منطقی.بهتره یه سری به قرآن بزنیم،خداوند تو قرآن میگه: و ما خلق السماوات فی الارض،رمین وآسمان ها رو خلق کردم.میگه آسمان ها.، به منظومه ی خودمون نگا کتید،اگه خورشید فاصلش با زمین یه مسافتی کم و زیاد بشه یا زمین ذوب میشه،یا یخ میزنه،یا اینگه این همه سیارات و کهکشان ها چه جور تو مدار خودشون میچرخن،یه علتی داره یه حساب و منطقی داره که اون خداس،خدا تو قرآن میگه زمین رو تو شش روز به وجود آوردم که دانشمندان الان با تحقیقاتشون بهش پی بردن،به این فکر کنید به فرض موجودات فضایی انسان رو به وجود آوردن،ولی اون موجودات چی اونهام به گفته بعضی ها تکامل پیدا کردن،حالا اگه ما بگیم خدا چی،این سوال و باید از خودمون بپرسیم که ما خدا رو تو ذهن خودمون چی فرض میکنیم،آیا خدا موجوده،نه،….به این فکر کنید،خ داوند از روح خودش درون ما دمید،به ما عقل داد،یه سوال،وقتی ما یه جسم کوچیک رو از یه جسم بزرگ تشخیص میدیم،با چه چیزی اینو میسنجیم،با سلول،مغز ما که یه مشت گلبوله و سلول،این عقله،این فهم و درکه که خدا به انسان داده،یه کم فکر کنید،خداوند میگه هر وقت تونستید موجود زنده ای بیافرینید به خالق بودن من شک کنید،مگه انسان میتونه،این دخل و تصرفی هم که انسان تو ژن موجودات داره،مواد اولیش اون ژن زنده رو خداوند آفریده،تحقیق کردن خوبه ولی نه اینکه انسان از اصلش دور شه،یه سری به قرآن بزنیم.

  (-1)
 15. من این چیز هارو اصلا باور نمیکنم.چون با عقل و منطق جور نیست.

  (2)
 16. اصلن اینجا خدا زیر سوال نرفته نمیدانم چرا بعضی ها اینقدر تعصب الکی بخرج میدهند و زود داغ میکنند اقا جان بر اساس کتیبه های باستانی آنوناکی صدها هزار سال پیش به زمین آمدند در حالی که قران برای 1400 سال پیشه که البته قران اون ها رو تکمیل کرده (اون هائی که هی قران پیش میکشند95 درصدشون قران رو نمیخونند اون پنج درصدی هم که میخونند 4/5 درصددشون معنیشو نمیفهمند فقط یه چیزی به عربی میخونند) مردم روی زمین با ادیان مختلفی که دارند اطلاعات دینی هر یک بر اساس اموزه های میدانند که از کودکی به انها القا شده اگر هر کدوم از ما 3000 کیلومتر اونور تر تو روسیه دنیا اومده بودیم ایا باز هم قران رو میشناختیم دوستانی که یه کمی سردر گم شدن که طبیعیه اونها یک مطلب مهم و طولانی رو در چند دقیقه خوانده اندبرای درک بهتر لازمه که کتابهای ذکریا سیچین را مطالعه بدون تعصب کنند کتاب منشا خدا نوشته لارنس گاردنر – -حماسه گیلگمش – سفرهائی به گذشته اسطوره ای زمین – بازگشت آنوناکی نوشته زکریا سیچین -نژاد برده خدا نوشته مایکل تلینگر – راز حیات نوشته دکتر جاکوب -آفرینش ژنتیکی نژادهای انسان .خدایان .فرشتگان.دیوها و روح ها توسط آنوناکی نوشته ماکسیمیلیان دی لافایت – تاریخ از سومر آغاز میشود نوشته کرامر و کتاب های بیشماری دیگر را مطالعه کنند باور کنید هیچ اشکالی نداره اگر هر کدام از این کتابها موافق میل ما و بر اساس دین ما و کتاب قران نباشند قرار نیست با خوندن چند کتاب کسی دین و ایمانش را از دست بده اما خوندن انها باعث میشه ما کمی بیشتر فکر کنیم در باره خودمون و خدای خودمون این همون چیزیه که برای هر بشری لازمه خودشناسی و خدا شناسی در ضمن هیچ اشکالی هم در بین نیست اگر ما یه روزی متوجه بشویم که بعضی از باورهامون غلط بوده مثلن من با خوندن چند کتاب از شهید مطهری متوجه شدم در مورد حادثه کربلا تا چه اندازه خرافات و بعضی موارد را تا چه حد بزرگنمائی کرده اند تا حدی که ادم فکر میکنه عمدن این کارها انجام شده

  (17)
 17. اگه اعتقاددارین انسان هاروکس دیگه ای درس کرده حالا موجودات فضایی یاچیزای دیگر پس کی حیوانات روافرید مثلا تمساح رو چه نیتی داشته یا موجودات که ته اعماق دریا هست خیلی جالبه کتیبه ای که ندیدیو نخوندیو باور میکنید ولی قرانی که توخونه همه ماها براساس باورهامون داریمو قشنگ مطالعه نمیکنیم

  (2)
 18. کی میدونه شاید حقیقت داشته باشه!
  من مخم سوت کشید بس که این چیزا رو دنبال کردم جواب های مختلفی پیدا کردم ولی هنوز …
  همه ی نظر ها رو خوندم خیلی جالب بود
  به هرحال امیدوارم در آینده ی نزدیک به جواب های قانع کننده تری برسیم !

  (1)
 19. منم همیشه این سوالا رو از خودم می‌پرسم
  هیچ جواب قانع کننده ای پبدا نکردم
  واقعا دنیا خیلی عجیبه?

  (0)
 20. خدایش این ازش فیلم قشنگی میتونن بسازن
  ولی بازم میگم اون موجودات به اون پیشرفتگی میتونستن خب مشاین الاتی بسازن که اینکارو بکنن و براشون حمل هم بکنن چرا بشری بسازن که خودش مصرفه کننده طلا باشه خخخخ بعد با اون علم چه نیازی به انسان هست اینم مسخره است
  ولی اگر این دلیل رو که میگم میگفتن منطقی تر بود
  دیدن داره نسل اونا از بین میره یعنی احتمالش زیاده کلونی سازی کردن از ژن خودشون تا نسل انسان ها نابود نشه ، حالا موقعش برسه بیان ولی در کل همچین چیزی امکان نداره به این دلایلی که گفته شد مخصوصا

  (4)
  • داداش شاید ماشینشون انسان بوده. مثل رباتای امروزی که انسان داره درست میکنه و همیشه انسان نگران اینه که یه روزی رباتا با هوش مصنوعی خودشون رو کنترل کنن و تابع انسان نباشن و هرج و مرج راه بندازن. پس اینکه نتیجه ی قطعی بگیری بگی این فرضیه ها اشتباهه نمیتونه درست باشه

   (4)
 21. سلام بنظرم داستانی جالب تنها برای توجیه داستان های تخیلی خدایان یونانی و مصری باستان بود.

  (1)
 22. به نظر من این یک توهینه که به خاطر دوتا کتیبه که مال چند هزار سال پیش هست و مشخص نیست بر چه اساسی نوشته شده آفرینش خدا رو زیر سوال ببریم در ضمن این که میگید ببینیم آیا شباهتی بین خدای ما یا مصریا هست یا نه کاملا اشتباهه چون مصریا هیچ دلیلی بر وجود خدایان خودشون ندارن و تنها این خدایان ساخته ی ذهن خودشون هستن و این که همون طور که توی نظرات هم گفته شده ممکنه که منظور جنیان بوده باشن که طبق قرآن قبل از انسان آفریده شدن و هیچ محدودیت مکانی ندارن و میتونن به راحتی به سیاره های دیگه رفت و آمد کنن و البته اونچه انسان رو به اونها برتری میده مغز و فکر بی نقص انسانها در موارد مختلف هست .

  (5)
  • متاسفانه شما مطلب رو درست درک نکردید و اصلا متوجه نشدید که چی نوشته. کسی آفرینش خدا رو زیر سوال نبرده دوست عزیز. یکی از دوستان مثال خوبی زد؛ اگر انسان در آینده به دانشی برسه که بتونه موجودات زنده بسازه به آن معنی نیست که افرینش خدا زیر سوال رفته. خب در هر صورت هستی خالقی یکتا داره

   (7)
  • دوست عزیز تو که میگی خدای مصری ها واقعیت نداره و مدرکی براش نیست الان دقیقا قران رو به عنوان یه مدرک راست به وجود خدا باور کردی منم میتونم بشینم و بگم که من با خدا حرف زدم و اون به من گفته پیامبر باشم و یک سری متن تو اون کتاب بنویسم اگه تو قران چیز های شگفت انگیزی هست که قبول دارم بعضی هاشون واقعی هستند ولی همین چیز های شگفت انگیز رو میشه تو ادیان دیگه مثل مصر باستان و مخصوصا ایران باستان پیدا کرد کی گفته دین ایران باستان پاک نبود اگه شما این دین مسخره عرب رو به عنوان یک دین یکتا پرست قبول داری ایرانی ها ۱۰۰۰سال قبلش یکتا پرست بودند پس بهتره به دین عرب های مسخره و گله دار احترام نزاریم و حرف بیخود نزنیم همه مردم دنیا بایدبه دور از هر دین و یا اعتقادی یه حکومت واحد رو قبول کنن نه چندین کشور و باید برای پاکیزه گی کره زمین تلاش کنن تا بتونیم توش بهتر زندگی کنیم مطمئن باشید شرارت در همه جا وجود داره حتی کیهان ممکن هست موجوداتی بسیار پیشرفته تر از ما مکان زندگی خودشون رو خراب کردن دنبال منابع سرشاری مثل منابع زمین بگردن کی گفته هر موجودی که پیشرفته باشه شرور نیست ما همین موضوع رو تو زمین هم مشاهده میکنیم که هر کشوری پیشرفته تر باشه شرارت بیشتری داره وضعیت ما الان تو کل هستی مثل موشی هست که تو یه جنگل خیلی بزرگ پر از شکارچی گرسنه باشه . (ما الان داریم کاوشگر برای پیدا کردن تمدن های پیشرفته میفرستیم و با فرکانس رادیویی مکان زمین و وضعیت مردم اون رو میگیم)
   قطعا اگه شما جای اون موش بودین داد نمیزدین هی هی!من اینجام بیاین منو ببینین ممکن هستوهر موجود چه خیر خواه و چه شرور صدای شمارو بشنوه پس بهتره تا به اندازی کافی قدرتمند نشدیم این کار ها رو نکنیم .
   با تشکر!

   (1)
 23. سلام دوستان اینکه این اشخاص رفتن وکتیبه های قدیمی روترجمه کردن واجدادما میگویند که ماازنصل موجودات فضایی هستیم درست میتونه باشه چون انسان کلا کنجکاوه که که از کجا امده. وبه نظر خودشان از طریق موجودات فضایی بعدها شدخدایان دیگر مثل بت مثل خورشید مثل گاوکه همین الان هم درهندخدایان معتددی وجود دارند که میپرستند چرا ؟چون قبل ازمیلادمسیح انسانهای اولیه هم این سوالات راداشتند که ماازکجا امدیم ولی هیچ پیامبری یاکسی که بدونه ریشه اصلی ما ازکجاس نبوده تاانسان رو راهنمایی کنه اگرمیخوای به این اثبات برسی که این دنیا فقط یک خدای واحد که بر همه چیز احاطه داره درون زندگیتو نگاه کن مثال قانون عدالت خدا ۱این ازکجامیاد به هرکی بدی کنی بدی میبینی حق هرکیوبخور یه جوری از مشتت درمیاد خوبی که بکنی ازجای دیگه خوبی میبینی راننده ای را بده جای دیگه بهت رامیدن یاهرچیز دیگرکه باقانون گذاری بین انسانها دنیا ومارواداره میکنه

  (4)
 24. سلام حتی یک درصد هم فکر نمیکنید موجودات فضایی همون جنیان باشند؟ جالبه که ما هیچ اطلاعاتی از اونها در دست نداریم.به معابد عظیم باستانی توجه کنید اکثرا در جاهای بنا شدن که صد ها کیلومتر با منابع مصالح شون فاصله دارن چطور انسانهای نخستین با وسایل ابتدایی این بناهای خارق العاده رو درست کردن.!؟؟اگر به پازل خلقت از ابتدا تا کنون دقت کنید منظورم قبل از خلقت آدم هست حدود 2.5 م سال پیش تا کنون تموم این فرضیات درست قرار میگیره و میرسیم به فرضیه (بسوی یک دین جهانی) که الان بر سر زبانها افتاده و بازگشت فضانوردان باستانی !!!!! لطفا چشم هاتون رو باز کنید هر تئوری رو به سادگی قبول نکنید به عقلتوون رجوع کنید به راحتی میتونید درست و غلط رو تشخیص بدید.

  (-3)
 25. من این موضوعات روکه میخونم یاد داستان زندگی سوپرمن super man می افتم

  (5)
 26. قطعا موجودی که 2میلیون سال جلو تر از بشر امروزی باشه میتواند معلم و خدای انسان باشد همینطور با ویرایش در DNA موجودات آنان را به هر شکلی که میخواهد در بیاورد. مثال ساده الان ما خدای تمام موجودات روی زمین هستیم و در حال حاضر میتوانیم حیوان خلق کنیم یا در سلول های آنها تغییر ایجاد کنیم و یا نسل آنان رو منقرض کنیم، بله اجداد ما موجوداتی فراتر از زمین بوده اند، من نمیدانم خدا چه چیزی است هیچ کس نمیداند خدا چه چیزی است هیچ موجودی نمیداند خدا چیست. ولی متاسفانه ما خیال میکنیم خدا همان کس یا چیزی ست که در کتاب های آسمانی یا در معجزه های تخیلی آمده، تمام خدایانی که ما انسان ها آنان رو خدا مینامیم موجود طبیعی هستند که بیش از حد تکامل یافته اند و از طرفی به حد کمال خود رسیدن، از دیدگاه ما آنان خدا هستند ولی نه فقط انسان تکامل یافته اند، چرا که فضا نوردان باستانی خود نیز از خدا خود صحبت میکردند، انها میگویند ما از طرف خدا آمدیم تا بشر را راهنمایی کنیم، هیچ موجود طبیعی نمی تواند خدا باشد، چیزی که ما به عنوان یک خدا می نامیم موجوداتی هستند که به حد کمال رسیدند و چیزی که بیگانگان آن را خدا فرض کرده اند هم یک موجود طبیعی ست و یک موجود طبیعی نمی تواند خدا باشد چون اگر خدا باشد محدود است. تمام خدایان نام برده شده در تمام کتاب های باستانی و کتیبه ها و کتابهای امروز، یک موجود طبیعی بیش نیستند، پس خدایی که در ذهن ماست همان شخصی ست که از یک منظومه دیگر آمده اما خدای واقعی را هیچ کس تا الان تعریف نکرده است. ما فقط میتوانیم راجب خدا اینطور بگوییم که خالق تمام کرات و میلیادها کهکشان خداست. و خدایی که در ذهن ماست فقط یک فضانورد باستانیست آیا همچین خدایی تعصب دارد. اما در مورد راهنمایی بشر از سوی آنها میتوان تشکر کرد،اما ایا هم نوع پیشرفته خودمان قابل عبادت هستند!

  (13)
 27. دوستان متعصب من چرا هر چیزی خارج از آموزه ها وشاید اعتقادات ما هست انقدر غیر منطقی باهاش برخورد میکنیم؟با توجه به وسعت کهکشان ما اصلا چنین چیزی دور از انتظار نیست و تازه طبق این گفته گونه انسان بر کره زمین از جایی دیگر آورده شده که در کتب دینی به بهشت ازش یاد میشه.از طرفی مگه بودن گونه ای بسیار پیشرفته تر از انسان دلیل میشه که اونها رو خداوند یکتا نیافریده باشه؟؟بشر امروز هم شاید در هزاره بعد بتونه موجودات هوشمندی در جایی از کهکشان خلق کنه وخدای اونها باشه اما همونطور که گفتم خالق تمام موجودات خداونده دوستان

  (7)
 28. این بحثها مدتیه خیلی داغ شده.اما یک تناقض بسیار بزرگ وجود داره که دانشمندان موضوعات بیگانگان فضایی پاسخی براش ندارن و اون اینکه این بیگانگان فضایی که به قول خودشون سالها در زمین حکمرانی کردن یه دفعه کجا رفتن؟همین افراد ادعا میکنند که با اختراع دوربین فیلمبرداری دیگه معجزه ای اتفاق نمیفته(معجزات به نوعی چشم بندی بوده)ولی انتظار دارن ما باور کنیم وجود چند کتیبه و غار نوشته(که عمدتا حاصل تخیل نیاکان ماست)سند محکمی برای این نظریه هاست.

  (6)
  • دوست عزیز طوفان بزرگ که قاره ها رو به هم زد … معروف به طوفان نوح .. در مطلب قید شده .. ممکنه بدلیل همین موضوع نسل آنها از زمین خارج شدن یا اینکه ماموریت به پایان رییده باشه .. یا اون طوفان یه واقعه ای آن را پیش بینی میکرد .. یا خو داستان نوح که میدونست قراره طوفانی بشه .. البته کشتی نوح بسیار پیشرفته تر از چیزیه که فکر کنیم .. چرا که شخصی میگفت .. نوح از نطفه حیوانات جمع آوری کرده بود !! یعنی علم در این مرتبه بوده !!

   (0)
   • تخیلات تو ورای تصور ه خخخخخخخخخ تو میتونی بری امریکا و رو دست نظریه پردازان فزانوردان باستانی بزنی قول میدم دیپلم ردی هم هستی حالا دیپلم به درک چرا مسخره بازی در میاری مردم بفهمن سواد نداری ۰تو چرا خدارو مسخره میکنی کافر خخخ

    (-6)
   • فضا نوردان ۰یه وقت فکر نکنی مثه بعضیها بی سوادما گوشیم کلمه های اماده داره خودش میزاره گاهی وقتا اشتباه میشه

    (-4)
 29. با فرض اینکه این موجودات قدرت خارق‌العاده ای داشته اند که می تونسند گونه ی وحشی رو به گونه ای هوشمند که انسان باشه رو طراحی کنند، پس اگر این موجودات انسان رو طراحی کرده باشند پس کی اونها رو طراحی کرد. اگه با فرض اینکه این موجودات خدا می باشند و خودشون، خودشونو خلق کردند پس چرا نیازمند طلا هستند، کسی که میتونه خودشو خلق کنه پس طلا رو هم میتونه خلق کنه. موجودی که نیازمند باشه خدا نیست. و خدا وجودیه که از همه چی بی نیازه. پس در نتیجه این داستان و ترجمه ها همه کذب هستن و تخیل این آقای مثلا مترجم، بیش‌ نیست.

  (0)
  • میگه ممکنه خدایی که ما میگیم فرازمینی هستند ولی نگفت که خودشون رو هم خلق کردند.در ثانی دانشمندان در ازمایشگاه اثبات کردند با حضور عناصر ضروری در کنار هم امکان تولید عنصر ابتدایی وجود داره که اون میاونه در چند میلیارد سال تکامل پیدا کنه که در اینصورت نیاز به هیچ خدایی هم نیست

   (4)
   • لطفا کامل مطالعه کن بعد بیا نظر بده .
    هیچکس تو این کره خاکی نمی دونه که چطور یک چیز بی جان هرچقدر که مواد آلی و …. باشه تبدیل به موجود زنده میشه .
    حتی اون چیز هایی که ما به وجود میاریم مثل حیوانات که تازه اتفاق افتاده با استفاده از سلول زنده هست .
    باید حتما خالقی وجود داشته باشه که بتونه چیز های بی جان رو تبدیل به یک جاندار کنه .

    خواهشا مطالعه کنید نه اون چرت و پرت هایی که از سایت های مثلا معتبر خارجی ترجمه می شن . اگه واقعا دنبال حقیقت هستین قرآن رو مطالعه کنید .. کتاب هایی که از لحاظ اسلام معتبر هستن و توسط علمای بزرگ نوشته شدن . این ها رو مطالعه کنید و تصمیم گیری با خودتون .(البته بازم تکرار می کنم کتاب های معتبر که تعدادشون تقریبا محدود هست

    (-10)
 30. واقعا بحث غیر علمى و غیر عقلانى بود جالب این است که این مترجم عجب ترجمه اى کرده است تمامى نوشته ها را فهمیده و ترجمه هم کرده است

  (-8)
 31. بالاخره روزی حقایق روشن خواهد شد.این کتیبه ها دلایل واضحی دارند از قبیل تاریخ نگلری دقیق در طملنی که اصلا خط اختراع نشده بود‌همینطور جواب سوالات زیادی از فلسفه و علم و مذهب رو پاسخ میده

  (7)
  • خخخخخخ اره حتما بشین تا حقایق روشن شه خخخخخ بهتر نیس شما پروژه ای به این بزرگی رو بیخیال شید و برید مثلا یه چیزی کشف کنید به درد بشر بخوره اون راحت تره ها به جون خودم سرتونم گرم میشه به یه دردیم میخوره کارتون مرسی اه

   (-2)
 32. با تشکر فراوان از شما….

  (5)
 33. سلام شما ایه ای از قران اوردید به عنوان مدرک گرچه در تمام ادیان خداوند یگانه توصیف شده است و شما میگویید انسان را گروهی از موجودات خلق کرده اند موضوع بعدی که باز هم در تمام ادیان مخصوصا قران بیان شده افرینش تمام کهکشان ها و کیهان به دست یه خدایه واحد بوده و در توضیحاتتون میگین اون موجودات نیازمند طلا بوده اند و این نکات در تناقض است زیرا چطور ممکن است قدرتی که تمام کیهان را خلق کرده نیاز منده طلا بوده باشد

  (-6)
 34. درصد زیادی از مردم تحمل این جور بحثا ک خدا رو نقض کنه درو ندارن.هر چقدرم ک علمی باشه. اما ب عنوان تلنگر بد نیست

  (10)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*