آخرین مطالب
6
امروز
گوشی های اچ تی سی

گوشی های اچ تی سی مجهز به دوربین دوگانه، سال آینده عرضه می‌شوند

سال آینده شاهد استفاده از سیستم دوربین دوگانه در گوشی های اچ تی سی خواهیم بود. این خبر را مدیر عامل شرکت، چیالین چانگ (Chialin Chang)، تایید کرده است.

گوشی های پرچمدار اچ تی سی یو 11 و یو 11 پلاس علی رغم قابلیت‌های منحصر به فرد و سخت افزار به‌روز، فاقد دوربین دوگانه به عنوان یکی از ویژگی‌های کلیدی و البته مرسوم سال 2017 بودند. ولی به نظر می‌رسد این موضوع در آینده نزدیک تغییر خواهد کرد.

چیالین چانگ ضمن تایید استراتژی قبلی کمپانی مبنی بر عرضه 5 یا 6 تلفن هوشمند در سال 2018، از تجهیز برخی از گوشی های اچ تی سی به سیستم دوربین دوگانه خبر داد. به علاوه، سال آینده تایوانی‌ها قصد دارند رقابت در بازار چین را به شکل جدی‌تری دنبال کنند. در حال حاضر، گوشی های میان رده با حداکثر قیمت 2 هزار یوان (300 دلار) بر بازار چین حاکم هستند. در نتیجه، رقابت در چنین بازاری یک تغییر بزرگ برای اچ تی سی خواهد بود چرا که این شرکت هیچ‌گاه در عرضه محصولات رده پایین موفق ظاهر نشده است.

چیالین به تصاحب بخش موبایل اچ تی سی توسط گوگل نیز اشاره کرده است. به گفته او، این موضوع هنوز در حال بررسی بوده و تا اوایل سال آینده باید توسط سهام‌داران تایید شود.

یک دیدگاه

  1. بالاخره چیزی که خودش یه زمانی شروع کرده بود را باید دوباره خودش ادامه بده. به امید برتری دوباره این غول

    (3)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*