اتومبیل 2017 Acura NSX به سیستم عامل Android Auto مجهز می‌شود

همان‌طور که می‌دانید Acura یک کارخانه اتومبیل سازی ژاپنی است که تولید اتومبیل‌های لوکس و اسپرت هوندا را بر عهده دارد، این شرکت به‌تازگی اعلام کرده که از سیستم‌ عامل Android Auto در اتومبیل‌های خود استفاده می‌کند و همچنین شرکت گوگل در وب سایت رسمی Android Auto اعلام کرده که اتومبیل 2017 Acura NSX از این سیستم عامل پشتیبانی خواهد کرد.

Acura در اصل برند لوکس هوندا است و Android Auto در آن می‌تواند تحول عظیمی را ایجاد کند. اتومبیل 2017 Acura NSX قطعا یک اتومبیل معمولی با سیستم عامل Android Auto نیست و در واقع اتومبیلی اسپرت به سبک سدان خواهد بود که 156,000 دلار قیمت دارد، هنوز جزئیات تاریخ عرضه این اتومبیل به بازار منتشر نشده اما انتظار می‌رود که در سال آینده پا به بازار بگذارد.

باتوجه به گزارش‌های دو ماه گذشته، قبلا اعلام شده بود که اتومبیل NSX دارای سیستم عامل اختصاصی اندروید خواهد بود، این بدان معنی است که Android Auto در مدل 2017 اتومبیل نام برده شده حضور پررنگی دارد.

اتومبیل 2017 Acura NSX

آن‌طور که پیدا است ورود سیستم عامل Android Auto به اتومبیل‌های اسپرت بسیار جدی است و در آینده بر تعداد اتومبیل‌های پشتیبانی افزوده می‌شود. Android Auto دارای یک اپلیکیشن برای گوشی‌های هوشمند است که پس از نصب از طریق USB به اتومبیل کاربر متصل می‌شود و تمامی جزئیات گوشی را در صفحه‌نمایش اتومبیل نشان می‌دهد.

Android Auto به‌صورت پیش‌فرض دارای اپلیکیشن‌های اختصاصی گوگل مانند گوگل مپ است که به‌منظور راهنمای جاده‌ها استفاده می‌شود. همچنین سیستم شماره‌گیر در آن به شما اجازه می‌دهد تا به‌سادگی تماس‌های خود را از طریق اتصال بلوتوث با گوشی هوشمند برقرار کنید. علاوه بر این، سیستم عامل اختصاصی گوگل که برای اتومبیل‌ها طراحی شده با اپلیکیشن‌های دیگر از قبیل Spotify، Pandora، Google Play Music و برخی دیگر از اپلیکیشن‌ها سازگار است. اتومبیل 2017 Acura NSX اولین اتومبیل Acura به شمار می‌آید و سومین اتومبیل هوندا است. به هر حال انتظار می‌رود که Acura دستگاه‌های بیشتری در آینده تولید کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*