گوشی هوشمند Vivo X7

آیا گوشی هوشمند Vivo X7 می‌تواند جایگزین شایسته‌ای برای Vivo Xshot باشد؟

شاید همه تصور می‌کردند که ویوو قصد دارد تا نسل آینده محصول ایکس شات خود را روانه بازار کند. حال به نظر می‌رسد که گوشی هوشمند Vivo X7 محصول جذابی خواهد بود که قصد دارد جایگزین این سری از محصولات شده و روانه بازار شود. این محصول تا اواخر ماه ژوئن رونمایی خواهد شد.

جنس بدنه‌ی گوشی هوشمند Vivo X7 نامشخص است ولی به نظر می‌رسد که براق خواهد بود

کمپانی ویوو اوایل سال جاری محصول جذاب خود ویوو ایکس پلی ۵ را روانه بازار کرد؛ اما نسل آینده‌ی گوشی‌های Vivo Xshot چه زمانی عرضه خواهند شد؟ عرضه‌ی ویوو ایکس پلی ۵ تقریباً ۲ سالی به طول انجامید و تقریبا عرضه‌ی نسل آینده‌ی ویوو ایکس شات نیز چنین مدت مشابهی را در حال طی کردن است. آیا می‌توانیم شاهد تکرار موفقیت‌های ویوو ایکس پلی از این سری گوشی‌های هوشمند نیز باشیم؟

طی چند ماه گذشته هیچ خبری از این محصول نبود و بعید می‌دانستیم که به همین زودی بتوانیم آن را ببینیم. اینک روز جاری اطلاعات و شایعات جدیدی از این محصول به گوش می‌رسد که می‌تواند رنگ و بوی واقعیت داشته باشد. به گزارش منابع داخلی این شرکت، سری محصولات Vivo Xshot با سری جدید گوشی هوشمند Vivo X7 جایگزین خواهند شد. نه‌تنها نام این محصول به بیرون درز کرده؛ بلکه تصویری نیز از پنل جلویی گوشی هوشمند Vivo X7 منتش شده است.

همانطور که در تصویر بالا می‌بینید گوشی هوشمند Vivo X7 دارای رنگ سفیدی بوده و کلید فیزیکی هوم آن نیز مشابه وان پلاس ۳ و اوپو R9 خواهد بود. البته این طبیعی است چراکه حتی کمپانی‌های بزرگ نیز از محصولات یکدیگر برای طراحی محصولات خود الهام می‌گیرند. علاوه بر آن حاشیه‌های صفحه نمایش نیز بسیار کم هستند و به نظر می‌رسد که این کمپانی در حال طراحی یک فریم برای گوشی هوشمند Vivov X7 است.

متاسفانه تا بدین لحظه هیچ اطلاعات از مشخصات سخت افزاری این هندست به بیرون درز نکرده است؛ اما ما معتقدیم که تا اواخر ماه ژوئن این محصول رونمایی خواهد شد. بنابراین می‌توانیم طی هفته‌های آینده شاهد انتشار اطلاعات جدیدی از سوی این محصول باشیم.

گوشی هوشمند Vivo X7

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*