سامسونگ در حال تست اندروید نوقا برای گلکسی اس 7 است

سامسونگ در حال تست اندروید نوقا برای گلکسی اس 7 است

همیشه نسخه های جدید اندروید ابتدا برای دستگاه های هوشمند شرکت گوگل (سری نکسوس یا پیکسل) ارائه می‌شود. در نتیجه دارندگان گوشی های هوشمند از دیگر شرکت ها می‌بایست مدت زمانی معین منتظر بمانند تا اندروید جدید برای آنها عرضه گردد. چندی پیش خبر مربوط به وجود اسناد فعالیت سامسونگ به جهت تست اندروید نوقا برای گلکسی اس 7 اج منتشر شد. خبر خوش دیگر برای طرفداران گوشی های شرکت سامسونگ این است که کمپانی کره ای در حال تست های اولیه اندروید نوقا برای گلکسی اس 7 بوده و در نتیجه به زودی نسخه 7.0 اندروید را بر روی این گوشی نیز خواهید دید.

سامسونگ در حال تست اندروید نوقا برای گلکسی اس 7 است

در حقیقت بر اساس شایعات منتشر شده، نسخه اروپایی گلکسی اس 7 در حال تست و بررسی به جهت نصب اندروید نوقا بوده و این آپدیت نرم افزاری با اسم مدل G930FXXU1ZPI9 دیده شده است. حرف Z در این اسم مدل، به نشانه آپدیتی بزرگ برای این سری از گوشی های هوشمند است. این اخبار که توسط وب سایت SamMobile منتشر شده است نشان میدهد شرکت سامسونگ این تست را در دفتر خود واقع در کشور لهستان، به اجرا در آورده است. البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که منظور از ارائه زود هنگام اندروید نوقا برای گلکسی اس 7 ، عرضه آن در روزها یا هفته های آینده نبود. بلکه ممکن است به جهت ارائه کامل و عمومی آن برای این سری از گوشی های هوشمند، چند ماهی منتظر بمانید.

در هر صورت به احتمال بسیار زیاد این نسخه از اندروید ابتدا برای گوشی های گلکسی اس 7 اج، اس 7 و همچنین گلکسی نوت 7 عرضه خواهد شد. دارندگان گوشی های تحت قرارداد نیز باید به جهت بررسی های مخابراتی، در این زمینه بیشتر صبور باشند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*