اپلیکیشن BookScanner

اپلیکیشن BookScanner برای iOS عرضه شد: اسکن مدارک در کوتاه‌ترین زمان

حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید تصویری از مدارک یا اسناد خود را از طریق اینترنت ارسال کنید. در این صورت اسکنرها می‌توانند بهترین گزینه باشند، اما اگر به این دستگاه دسترسی نداشته باشید، چه خواهید کرد؟ اینجاست که گوشی موبایل شما می‌تواند نقش اسکنر را ایفا کند. اپلیکیشن BookScanner یکی از جدیدترین نرم افزارهایی است که به‌تازگی برای سیستم عامل iOS عرضه شده و به‌کمک آن، کاربران می‌توانند تصاویر مورد نظر خویش را با دقتی بسیار بالا ارسال کنند.

اپلیکیشن BookScanner بر پایه دو تکنولوژی اصلی BookScan و ABBYY Mobile OCR Engine توسعه داده شده است. پس از دو سال تحقیق و توسعه سیستم نرم افزاری این اپلیکیشن، حالا تکنولوژی BookScan توانایی تشخیص خودکار صفحات، تبدیل تصویری از یک صفحه به چندین عکس مختلف و همینطور برطرف کردن ایرادات ظاهری مثل شکستگی خطوط و انعکاس نور را دارد.

کاربران می‌توانند اسناد تهیه‌شده با اپلیکیشن BookScanner را در 12 فرمت مختلف ذخیره کنند

به‌علاوه موتور تشخیص کاراکتر نوری (OCR)، می‌توانند تصاویر چاپ شده را به 193 ربان مختلف تبدیل کند. امکان ذخیره اسناد تهیه‌شده به کمک اپلیکیشن BookScanner در 12 فرمت مختلف نیز برای کاربران وجود دارد. کار کردن با این اپلیکیشن جدید نیز بسیار آسان است چرا که بوک اسکنر می‌تواند صفحات مختلف را به صورت دقیق شناسایی کرده و از آنها عکس بگیرد.

کاربران نیز می‌توانند این تصاویر را به صورت JPEG، فایل PDF یا فایل موقتی ذخیره کنند. همچنین امکان ذخیره این عکس‌ها در حافظه داخلی گوشی با تگ‌های مربوطه یا آپلود آنها در شبکه‌های ابری همچون آی کلود درایو (iCloud Drive)، دراپ باکس (Dropbox)، گوگل درایو (Google Drive) و بیشتر، وجود خواهد داشت که می‌تواند فوق‌العاده کاربردی باشد. علاوه بر این، کاربران می‌توانند تصاویر ذخیره‌شده را از طریق ایمیل یا نرم افزارهای پیام‌رسان، برای دوستان خود ارسال کنند.

هم‌اکنون اپلیکیشن BookScanner با قیمت 19.99 دلار، در اختیار تمامی کاربران سیستم عامل iOS قرار گرفته است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*