قیمت نیسان جوک اسپورت توربو در ایران افزایش پیدا کرد | گجت نیوز
آخرین مطالب
14
امروز
قیمت نیسان جوک اسپورت توربو

قیمت نیسان جوک اسپورت توربو در ایران افزایش پیدا کرد

شرکت جهان نوین آریا، نماینده رسمی خودروهای نیسان در ایران، قیمت نیسان جوک اسپورت توربو (Nissan Juke Sport Turbo) را در کشورمان افزایش داد. پیش از این، تیپ‌های دیگر نیسان جوک نیز گران شده بودند.

در روزهای گذشته شرکت جهان نوین آریا به عنوان نماینده رسمی واردات و عرضه خودروهای نیسان در ایران، قیمت محصولات خود شامل نیسان جوک و نیسان ایکس تریل را افزایش داده بود. بر این اساس، قیمت نیسان ایکس تریل با 12 میلیون تومان افزایش به 280 میلیون تومان رسید و دو تیپ پایه نیسان جوک شامل اسکای پک و پلاتینیوم به ترتیب با قیمت 168 میلیون و 179 میلیون تومان به فروش خواهند رسید.

قیمت نیسان جوک اسپورت توربو

حالا قیمت جدید تیپ اسپورت توربوی نیسان جوک نیز اعلام شده و این مدل با افزایش قیمت 37 میلیون تومانی مواجه شد. نیسان جوک توربو اسپورت به پیشرانه 1.6 لیتری توربوشارژ قدرتمند مجهز شده و با توجه به اعمال تعرفه های جدید واردات و افزایش نرخ ارز، از این پس با قیمت 230 میلیون تومان عرضه می‌شود. در ادامه، تغییرات قیمت نیسان جوک اسپورت توربو در ماه‌های اخیر را مشاهده می‌کنید:

قیمت نیسان جوک اسپورت توربو در ایران – دی 1396

قیمت شهریور 96 قیمت مهر 96 قیمت آبان و آذر 96 قیمت دی 96
182 میلیون تومان 190 میلیون تومان 193 میلیون تومان 230 میلیون تومان

۳ دیدگاه

  1. واقعا آیندگان در مورد ما چه خواهند گفت تمام دنیا در حال پیشرفت و خدمت به علم و بشریت و همنوع، اونوقت تو کشور ما ماشین مدل دوسال قبل را بدون هیچ علتی گرون میکنن، واقعا شرم آوره، وای بر ما

    (0)
  2. باعث خجالته که 48 میلیون طی چهار ماه افزایش داشته باشن
    یکی نیست جلوی این حروم خور هارو بگیره

    (0)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*