یخچال های ال جی

خط تولید عظیم یخچال های ال جی توسط گلدیران در سیرجان افتتاح شد

شرکت صنایع گلدیران، خط تولید عظیم یخچال های ال جی را در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان افتتاح کرد. در این پروژه، انواع مدل‌های یخچال، ساید بای ساید و Door in Door ال جی با ظرفیت ۱۵۰ هزار دستگاه در سال تولید می‌شود.

شرکت صنایع گلدیران در ادامه برنامه‌های خود اقدام به تاسیس و راه‌اندازی خط تولیدی عظیم در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان کرده که با همکاری شرکت ال جی میسر شده است. هدف از ساخت و راه‌اندازی این خط، تولید بیش از ۱۰ مدل مختلف از انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید و Door in door ال جی است که با ظرفیت سالانه ۱۵۰ هزار دستگاه و همراه با آخرین تکنولوژی ال جی به راه افتاده است.

یخچال های ال جی

افتتاح خط تولید یخچال های ال جی توسط وزیر صنعت

با توجه به اهمیت راه‌اندازی این پروژه، در آستانه دهه مبارک فجر و همزمان با سفر رییس جمهور محترم جناب آقای دکتر روحانی به استان کرمان، شرکت گلدیران خط تولید انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید و Door in door ال جی را توسط جناب آقای دکتر محمد شریعتمداری وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت افتتاح کرد.

یخچال های ال جی

این طرح که در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و سیاست های ابلاغی مربوط به اقتصاد مقاومتی به اجرا درآمده است سه هدف اشتغال‌زایی، انتقال دانش فنی و جذب سرمایه‌های خارجی را مدنظر خود قرار داده است بدین ترتیب که با راه‌اندازی این خط تولید برای ۵۲۰ نفر اشتغال‌زایی مستقیم و برای ۵۰۰۰ نفر نیز اشتغال‌زایی غیرمستقیم صورت خواهد گرفت.

یخچال های ال جی

این پروژه عظیم حاصل همکاری یک ساله شرکت صنایع گلدیران و شرکت ال جی بوده است که در منطقه اقتصادی سیرجان در زمینی به مساحت ۱۱ هکتار و سالن‌هایی به مساحت ۶۰ هزار مترمربع بنا نهاده شده است.

سرمایه گذاری انجام شده برای خط تولید یخچال های ال جی به دو صورت ارزی و ریالی انجام گرفته است بدین ترتیب که ۳۰ میلیون دلار سرمایه گذاری ارزی بوده است که توسط شرکت ال جی فاینانس شده است و ۷۰۰ میلیارد ریال نیز سرمایه‌گذاری شرکت گلدیران مربوط به این پروژه بوده است.

یخچال های ال جی

شرکت صنایع گلدیران با راه‌اندازی خط تولید یخچال های ال جی علاوه بر تامین بازار و نیازهای داخلی، برنامه‌هایی برای صادرات این محصولات در نظر گرفته است. که باتوجه به برنامه‌ریزی‌های موجود امکان‌پذیر خواهد بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۷ دیدگاه

  1. ببخشید من خودم تعمیرکارلباسشویی هستم .خیلی جالبه مثل شرکت پاکشوما که برند معروف زیرووات ایتالیا را که در قم تولید میشه را با نوعی بسته بندی که حتی یک کلمه فارسی روش ننوشته تحت عنوان کالای ایتالیایی مرغوب به مردم میفروشه و کسی هم متوجه نمیشه.اونوقت جالبه همه لوازم داخلش چین هست.واقعا که…

  2. الجی تو چین ورشکست بشه ولی هیچ وقت تو ایران ورشکست نمیشه

  3. واقعا نیازه خط تولیدها توی شهرستان ها راه اندازی بشه

    غرب کشور هم شدیدا به کارخانه و کار نیاز دارن مردم…

  4. ال جی و هوآوی فاکتور بگیریم، هیچ شرکتی دیگه مارو آدم حساب نمی کنه :)))

  5. آهان. این شد!!
    هم یه خط تولید جدید راه انداختن هم این که خط تولید در تهران نیست. این یعنی یه سری تو سیرجان از این راه نون می خورن و نمیان تهران برای کار..