قیمت گوشی های ال جی

آخرین قیمت گوشی های ال جی در بازار ایران (۱۳ مرداد ۱۳۹۷)

قیمت گوشی های ال جی در بازار ایران با افزایش نرخ ارز، به طور بی سابقه‌ای بالا رفته است. در این مطلب قصد داریم آخرین قیمت گوشی های ال جی جی ۶، کیو ۶، کی ۱۰ و سایر مدل های LG بررسی کنیم.

قیمت گوشی های ال جی در روزهای گذشته، مانند موبایل‌های سایر برندهای موجود در بازار ایران به طور عجیب و غیر قابل باوری افزایش پیدا کرده است. نوسان نرخ ارز و رسیدن قیمت دلار تا ۱۱ هزار تومان باعث شده تا بازار موبایل ایران دچار وضعیت بحرانی شود. از سوی دیگر در یکی دو روز اخیر گفته شد ارز دولتی به هیچ وجه به واردات موبایل تعلق نمی‌گیرد و واردکنندگان باید با ارز آزاد اقدام به واردات کنند. حتی شایعه شد که ثبت سفارش واردات موبایل متوقف شده که البته این موضوع توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت تکذیب شد. مجموع این اتفاقات باعث شده بسیاری از گوشی‌های تلفن همراه در بازار کمیاب شده و قیمت گوشی های ال جی و سایر برندها روز به روز افزایش پیدا کند.

در ادامه‌ی این مطلب قصد داریم آخرین قیمت گوشی های ال جی در بازار ایران را بررسی کنیم و قیمت مدل‌هایی مانند ال جی جی ۶، ال جی کی ۱۰ و سایر مدل‌های LG را با قیمت ماه گذشته این گوشی‌ها مقایسه خواهیم کرد. لازم به ذکر است که بسیاری از گوشی های ال جی مانند وی ۳۰، وی ۲۰ و جی ۵ در حال حاضر در بازار موجود نیستند و گوشی‌هایی مانند جی ۷ تینکیو، کیو ۷، وی ۳۰ اس تینکیو، کی ۱۰ مدل ۲۰۱۸ و کی ۸ مدل ۲۰۱۸ هنوز وارد بازار نشده‌اند. همچنین گوشی‌های موجود در جدول زیر نیز به صورت بسیار محدود در بازار پیدا می‌شوند.

آخرین قیمت گوشی های ال جی

گوشیمیانگین قیمت در بازار (تومان)قیمت ماه گذشته (تومان)
قیمت ال جی جی ۶ – LG G6۴ میلیون و ۶۰۰ هزار۲ میلیون و ۶۰۰ هزار
قیمت ال جی استایلوس ۳ – LG Stylus 3۲ میلیون و ۲۰۰ هزار۱ میلیون و ۲۷۰ هزار
قیمت ال جی ایکس پاور ۲ – LG X Power 2۲ میلیون۱ میلیون و ۱۵۰ هزار
قیمت ال جی کی ۱۰ مدل ۲۰۱۷ – LG K10 2017۱ میلیون و ۹۰۰ هزار۱ میلیون و ۲۹۰ هزار
قیمت ال جی کیو ۶ – LG Q6۱ میلیون و ۹۰۰ هزار۱ میلیون و ۶۰۰ هزار
قیمت ال جی کی ۸ مدل ۲۰۱۷ – LG K8 2017۱ میلیون و ۷۵۰ هزار۸۶۰ هزار

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۹ دیدگاه

  1. من جی۲ ۳۲گ داشتم فقط ۱هفته دستم بود ازمن زدنش خیلی ناراحتشم واقعا دوستش داشتم تا الانم ب فکرشم واقعا دلم میخواد بازم از اون داشته باشم iloveyou g2 ❤❤❤

  2. من الان سه ساله LG G3 دارم خداروشکر خوبم هست خواستم مدل G6 بگیرم با این تفاصیل قربونه همینی که دارم ِ… والا

  3. از الجی دیگ توقع این قیمتا رو نداشتیم واقعا
    پول برای هیچی باید بدیم

  4. وقتی الجی بره بالای دو تومن ینی جهنمممم

  5. حالا خوبه نمایندگی الجی ارز دولتی گرفت و گوشیاش رو احتکار کرده. اون مغازه دار بنده خدا که نه میتونه بفروشه نه نمیتونه اعتراض کنه نه میتونه پول کرایه مغازشو بده که خاکی به سر کنه