فیلترینگ

دادستان کل کشور: فیلترینگ برای کشور ضروری است

دادستان کل کشور گفت فیلترینگ برای کشور ضروری است و ابزاری برای امر به معروف و نهی از منکر محسوب می‌شود و به همین دلیل برای سالم‌سازی و جلوگیری از انحراف جوانان به آن نیاز داریم.

محمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور عنوان کرد امروزه هر گوشی موبایل به عنوان کانال دشمن محسوب می‌شود که اقشار مختلف جامعه به آن دسترسی دارند و دشمنان نیز از آن علیه نظام اسلامی اقدام‌های متعددی را انجام می‌دهند. در حال حاضر قانونی برای دفاع از حقوق عامه در کشور وجود ندارد و باید برای این موضوع اقدام‌های خوبی انجام شود.

دادستان کل کشور در ادامه افزود سوءمدیریت و بی‌تدبیری‌های مسئولان سهم زیادی در شکل‌گیری مشکلات اقتصادی داشته است. این سختی‌ها را برخی به صورت عمدی یا سهوی برای مردم به وجود می‌آورند. برای مقابله با جنگ اقتصادی کنونی به یک تیم اقتصادی قوی و حفظ وحدت نیاز داریم و برای شکست دشمن باید همانند سایر جنگ‌ها دست‌به‌دست هم دهیم. در همین رابطه قاضی‌ها و دادستان‌ها باید برای مبارزه با جنگ اقتصادی، مبارزه با مفسدان و تنظیم بازار به دولت کمک کنند.

فیلترینگ نیاز کشور است

دادستان کل کشور در ادامه افزود فیلترینگ برای کشور ضروری است و ابزاری برای امر به معروف و نهی از منکر محسوب می‌شود و به همین دلیل برای سالم‌سازی و جلوگیری از انحراف جوانان به آن نیاز داریم. در حال حاضر دشمن در فضای مجازی جنگ فرهنگی ایجاد کرده و شبکه های اجتماعی و فضای مجازی به عنوان مشکلات عمده کشور محسوب می‌شوند. برخی تصور می‌کنند فیلترینگ قدیمی شده است، اما این باور اشتباه بوده و برای جلوگیری از حضور جوانان در قتلگاه باید از آن استفاده کنیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۱۳ دیدگاه

 1. وقتی توئیتر فیلتر و رئیس جمهور مملکت حساب توئیتر داره دیگه چی انتظار دارید

 2. اگه واقعا دلتون به حال جوونا میسوزه و میخواید جلوی به انحراف کشیده شدن اونا رو بگیرید، امکانات و شرایط رفاهی براشون فراهم کنید؛ اقتصاد مملکت که داره منفجر میشه رو سر و سامون بدید؛ برای این همه جوون تحصیل کرده و بیکار اشتغال ایجاد کنید. تا بتونه زودتر یه سرمایه ای جور کنه و به زندگی و آیندش سر و سامون بده خانواده تشکیل بده.
  اینجوری جلوی انحرافشون گرفته میشه؛ وگرنه با فیلتر کردن فضای مجازی فقط دارید صورت مسئله رو پاک میکنید. هر چقدر فیلترینگ افزایش پیدا کنه، استفاده از فیلترشکن هم بیشتر میشه. هر فیلترشکنی رو که مسدود کنید یه جدیدتر و قوی ترش میاد.
  الان از برکت همین فیلترینگ هاتون، کم سن و سال ترین نوجوون ها هم با فیلترشکن آشنا شدن و چه بسا چیزایی میبینن که نباید ببینن.
  الان افسرده ترین قشر جامعه شدن همین جوونا. یه جوون مثل من تو این اوضاع و شرایط وحشتناک اقتصادی که روز به روز هم داره بدتر میشه دلش به چی خوش باشه؟؟؟ به کدوم آینده امیدوار باشه ؟؟؟!!!
  به کجا داریم میریم…

 3. اینکه هیچ جای دنیا صفحات نتش آجیل مشکل‌گشا نیست، واقعیتی تلخ‌ است؛
  ولی چو در سرچ فنی [با تحریم دوسویه] ضربه فنی شوی، بسی تلخ‌تر است!
  پس فیلتر اگر خوب باشد، مجریش بد است؛ و گر بد باشد، مجریش بدتر!
  نقص جهان سوم، مدیران لایق تابع حقایق است نه موج‌سوار خلایق و غرق سلایق!
  باری افسوس! مدیران و ما، مردمان این خاکیم نه از مریخ، ز خویش دردناکیم!

 4. به نظرم درست میگه و باید فیلترینگ وجود داشته باشه
  فوقش کسی که کاری داشت یه فیلترشکن نصب میکنه ولی از وقتی که تلگرام فیلتر شده بیشتریا با فیلتر شکن اشنا شدن
  ولی فیلتر درست نه این که همه چیزو فیلتر کنن
  به غیر از اینترنت هم فیلتر های دیگه ای وجود داره مثلا پدرمادری که نمیزارن بچشون با هر کسی دوست بشه و هر کار اشتباهی بکنه و یا اگه کم سنو ساله نمیزارن تنهایی بره تو خیابون و…

 5. [دروغ کمه] چرا ده‌روغ میگی؟ فیلتر کجاست؟ فقط سنگا رو بستی، سگا که بازن!

 6. فیلتر کنیم تا مردم نفهمن مسئولین بنیاد ها، لکسوس ۸۰۰ میلیونی سوار میشن و حقوق ۱۹ میلیونی می گیرن

  با سپاس

 7. فیلترینگ یه دلیل بیشتر نداره فیل.تر اگاهی مردم والسلام

 8. خدایی با حرفش موافقم فیلترینگ برا کشور واقعا نیازه

  ولی خب اختلاف نظر من با ایشون ت زمینه جاهای استفادشه

  مثلا به جا فیلتر کردن تلگرام و توئیتر آخوندا رو فیلتر کنیم

  یا به جا فیلتر کردن اینستاگرام آقازاده ها رو فیلتر کنیم

  یا به جا فیلتر یوتیوب کله گنده های نظام که دارن ریشه به تیشه ما مردم میزنن فیلتر کنیم

  این یارو خودش خر که فک کرده ما خریم

  شما اگ دلت به حال ما مردم و جوونا می سوزه که منحرف میشیم یه کار کن

  دلار رو بیار پایین

  پراید رو با قیمت واقعیش(۵تا۷میلیون) بده دست مشتری

  قیمت گوشت رو بیار پایین

  و….

  دلت به حال این بدبختی های ما نمی سوزه تمام غمت شده اینستا و تلگرام و…به خدا اگه میتونستم میگرفتم مینداختمت جلو کفتارا تکه پارت کنند بیشعور احمق

  ولی من به این نتیجه رسیدم حتما باس خر باشی تا همچی حرفی بزنی و الا اگ آدم باشی که نمیگی فیلتر خوبه آره خوب هس به شرطی که اونایی که من گفتم فیلتر کنی

  **مسئولین عوض شد؟یا عوضی ها مسئولین عوضی شدن**

  گجت نیوز بچاپیاااا