دعوتنامه طرح اتوخدمت سایپا برای برخی مشتریان ارسال شد | گجت نیوز
آخرین مطالب
19
امروز
دعوتنامه طرح اتوخدمت

دعوتنامه طرح اتوخدمت سایپا برای برخی مشتریان ارسال شد

روند ارسال دعوتنامه طرح اتوخدمت سایپا برای مشتریان آغاز شده و به نظر می‌رسد سرانجام پس از تاخیرهای فراوان، ثبت نام‌کنندگان به خودروهای خود خواهند رسید. در ادامه، تصاویر این دعوتنامه را مشاهده می‌کنید.

در ماه‌های اخیر بسیاری از مشتریان طرح اتوخدمت سایپا پیگیر زمان ارسال دعوتنامه خودروهای ثبت نامی بودند. مشتریانی که از چند سال پیش در این طرح ثبت نام کردند، هنوز موفق نشده‌اند خودروی ثبت نامی خود را تحویل بگیرند و این موضوع با اعتراض شدید آن‌ها همراه شد.

اخیرا شرکت خودروسازی سایپا برنامه زمانبندی ارسال دعوتنامه طرح اتوخدمت را اعلام کرد و خاطرنشان شد که خودروهای ثبت نامی مشتریان به زودی به آن‌ها تحویل داده می‌شود. حالا پس از تاخیرهای فراوان به نظر می‌رسد که روند ارسال دعوتنامه برای مشتریان این طرح آغاز شده و امیدواریم ثبت نام کنندگان در آینده نزدیک به خودروهای خود برسند.

یکی از کاربران تصاویری از ارسال دعوتنامه طرح اتوخدمت برایش را برای ما فرستاده که در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید. همانطور که در این تصاویر ملاحظه می کنید، این مشتری خودروی ساینا EX گیربکس معمولی رینگ فولادی ثبت نام کرده و در مهرماه 96 پذیرش شده است.

تصاویر دعوتنامه طرح اتوخدمت سایپا

دعوتنامه طرح اتوخدمت دعوتنامه طرح اتوخدمت دعوتنامه طرح اتوخدمت دعوتنامه طرح اتوخدمت

آخرین اخبار طرح اتوخدمت سایپا:

۱۵ دیدگاه

 1. سلام به حواله که صلح شده دعوت نامه میدن برای سال ۹۶ برج ۹ امسال صلح کردم

  (0)
 2. باسلام دعوت نامه ها داره خر تو خر میاد ب هرکسی دوست داشته باشن میدن مال منم سال٩۶ولی نیومده ولی مال بعضی ها امده همه دزدن باید پارتی داشته باش اینجور که مشخصه

  (-1)
 3. سلام من 5تا حواله اتوخدمت دارم 2تا سال 95 و 3تا سال 96 خیلی منتظر موندم هیچ کدامشون حواله صادر نشد تا اینکه درتیرماه 97 ساینا با موعد تحویل مرداد ماه97 ثبت نام کردم با تاخیر 6ماه دردیماه تحویل گرفتم الان چون اون یه دونه ساینا راگرفتم دیگه برام دعوتنامه های اتو خدمت صادر نمیشه تو قردادهای اتو خدمت چنین چیزی قید نشده بود حالا من نمیدونم سایپا برچه اساسی هر ازگاه بخشنامه یک طرفه بنفع خود صادر می کنه تا عید منتظر میمونم تا دعوتنامه هام صادر بشن اگه صادر شد که هیچ …. وگرنه میدونم چه جوری حق ام از سایپا بگیرم……….. امید وارم که سایپا اینو مطلبو دیده باشه بعدا نگه چرا به من نگفتی …. والا

  (2)
 4. سلام
  من هم یه حواله اتو خدمت ثبت نامی 96/3دارم
  الان چهار سال اصلن ماشین نداشتم
  روی حساب سند خودشون اونهای که شرایط رو دارن حواله رو زودتر میدن
  پس چی شد
  یعنی چی میشه

  (1)
 5. سلام یه سوال؟؟

  اخیرا کسی هست دعوتنامه اتو خدمت براش صادر شده باشه یا تکمیل وجه کرده باشه چه ماشین هایی داخل دعوتنامه اومده که تکمیل وجه کنه؟؟

  (0)
 6. سلام
  نه فقط یه حواله دعوتنامه برات صادر میشه حتی اگه 100 حواله داشته باشی من اون بالا فقط یه پیشنهاد دادم

  (-1)
 7. سلام.کسی ک دوتا از طرح اتو خدمت ثبت نام کرده! ینی ی دونه ماشین میتونه بگیره؟ پس باید برای اون یکی حوالش چیکار کنه؟ همین طوری پر شد؟کسی قراره پاسخ بده؟

  (-1)
 8. هیچ حقی به حقدار نرسید سایپا برای کسی که 10 حواله داره و کسی که فقط یه حواله داره فرقی قایل نشد پس عدالت کو واقعا سایپا نمیتونست یه بخشنامه تنظیم کنه که همه یکسان ازش بهره میبردن مثلا دعوتنامه هارو پلکانی صادر میکرد هر دو حواله یک دعوتنامه تا حق به حقدار برسه کسی که یک خودرو داشت یک دعوتنامه صادر میشد و کسی که 10 حواله داشت 5 خودرو اینجوری عادلانه تر بود

  (-1)
 9. سلام
  دعوتنامه برای تمامی حواله های سالهای ۹۴ و۹۵ که حائز شرایط دریافت بودند صادر شده ، برای برخی حواله های سال ۹۶هم صادر شده ،الباقی اردیبهشت ۹۸صادر میشود .
  ضمنا به گفته یکی از مسولان سایپا تا به امروز ۲۵هزار حواله اتو خدمت صادر شده.
  انشالله که تمامی دوستان اتوخدمت به حقشون برسند . از گجت نیوز هم بابت اطلاع رسانی تشکرمیکنم،گجت نیوز در زمانیکه تقریبا تمام رسانه ها در مورد اتوخدمت سکوت کرده بودند صدای مشتریان اتو خدمت شد و نقش پررنگ و غیر قابل انکاری در احقاق حقوق حواله دارن ایفا کرد .
  سپاس گجت نیوز

  (5)
  • سلام مگه قرار نبود دعوتنامه های96 را اردیبهشت بدهند پس چرا نصفی از دعوتنامه۹۶ را دادن پس اون چه بخشنامه هستش با اینکه همه شرایط را داشته ام برا من نیومده

   (0)
  • من هم با شما موافقم باید از شجاعت وپیگیری سایت گجت نیوز تشکر کرد امیداروارم کسانی که چند تا حواله هم دارند به حقشون برسند

   (3)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*