گوشی منعطف گلکسی فولد

نظرسنجی: آیا مایل به خرید نسخه بازطراحی شده گوشی منعطف گلکسی فولد سامسونگ هستید؟

گوشی منعطف گلکسی فولد بعد از بازطراحی به خاطر داشتن یک سری ایراد اساسی، مجددا آماده عرضه به بازار شد. در این نظرسنجی قصد داریم میزان تمایل کاربران برای خرید سامسونگ گلکسی فولد (Samsung Galaxy Fold) را بررسی کنیم.

سامسونگ گلکسی فولد حقیقتا یک گوشی انقلابی محسوب می‌شود؛ مجهز شدن به یک پنل امولد باکیفیت با قابلیت تا شدن از وسط، به کاربر اجازه می‌دهد به طور همزمان یک گوشی هوشمند و یک تبلت در اختیار داشته باشد. اگرچه از حدود هفت سال پیش منتظر رونمایی دستگاهی شبیه به گوشی منعطف گلکسی فولد بودیم، اما فناوری به کار رفته در آن به اندازه‌ای پیشرفته است که انتظار نداشتیم تا چند سال آینده حتی نمونه‌های اولیه‌ای از گوشی های انعطاف پذیر تولید شوند.

البته سامسونگ نشان داد انتظار ما بدون دلیل نبود و این دستگاه‌ها هنوز واقعا آماده عرضه نیستند. بلافاصله بعد از توزیع اولین گجت انعطاف پذیر شرکت کره‌ای بین وب سایت‌های خبری به منظور بررسی تخصصی آن، گزارش مشکلاتی عجیب در نمایشگر سامسونگ گلکسی فولد شدیدا جنجالی شد. سپس نوبت به اولین سری کاربران عادی دریافت‌کننده گوشی بعد از اولین سری پیش فروش آن رسید تا ایرادات ذکر شده توسط وب سایت‌های خبری را تایید کنند. شرکت در نهایت مجبور به جمع‌آوری گوشی های Samsung Galaxy Fold از بازار و شروع بازطراحی آن شد.

اتمام طراحی مجدد گوشی منعطف گلکسی فولد سامسونگ

با گذشت حدود دو ماه سرانجام گوشی منعطف گلکسی فولد سامسونگ آماده ورود به بازار شد. مدیر بخش نمایشگرهای سامسونگ ادعا کرده گوشی انعطاف پذیر آن‌ها بعد از عرضه (مجدد) به بازار، نگاه‌ها را به سمت خود خیره نگه خواهد داشت.

آیا اکنون که گوشی منعطف گلکسی فولد بازطراحی شده و به ادعای شرکت دیگر قرار نیست ایرادات آزاردهنده اولیه در آن رویت شوند، مایل به خرید آن هستید؟ در نظر داشته باشید گوشی منعطف سامسونگ حدود 2 هزار دلار قیمت داشته و دارای مقاومت کمتری در مقایسه با گوشی های هوشمند عادی است، به همین دلیل باید توجه بیشتری در محافظت از آن داشته باشید. این گوشی بعد از رسیدن به بازار ایران، بیشتر از 30 میلیون تومان قیمت خواهد داشت. دلیل انتخاب هر یک از سه گزینه زیر را در بخش نظرات با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

۲۲ دیدگاه

 1. مدیریت محترم گجت نیوز لطفا این (محمد) ساندیسى ابله دستمالچى رو بندازدیش بیرون بوى گندش همه رو خفه کرد!!
  😀
  😛

  (1)
  • ساندیس خورها دو نوع هستند

   یکیشون ساندیس خورانی هستند که خودت معرفی می کنی و اون یکیشون هم، ساندیس خورانی هستند که ناموس ایرانی رو به امریکایی می فروشند و نمونش خودت هستی

   با سپاس

   (2)
 2. اگه ارزون باشه ک نیست

  (2)
 3. پولمو بریزم دور نمیدم ساموسنگ

  (-8)
 4. بنظرتون گزینه دو وسه یه معنی نمیده😜😅فعلا که خرید همچین گوشی زشتی عقلانی نیست. هنوزم این ترند بازار به تکامل نرسیده. بنظرم صبر کنیم تا بقیه برندا هم عرضه کنن بعد ببینیم اوضاع چند چنده

  (6)
 5. زیاد برند برام مهم نیست و اگه پولش رو داشتم، گوشی منعطف یکپارچه بدون حاشیه می خریدم که وقتی باز میشه، یه ۱۰ اینچی تصویر بده!!!

  با سپاس

  (9)
 6. همش میره جیب امریکا

  (-11)
 7. اشغال چاپلوس غرب به چ دردی میخوره

  (-12)
  • ابله عوضى چاپلوس به تو آشغال دستمالچى ساندیسى میگن که چهل سال دارید جاسوسى این مردم بدبخت رو میکنید پس خودت رو نزن به کوچه على چپ!
   وقت که برسه با کمک همین مردم بد بلایى به کوچهسرتون میاریم!!

   (1)
  • ابله عوضى چاپلوس به تو آشغال دستمالچى ساندیسى میگن که چهل سال دارید جاسوسى این مردم بدبخت رو میکنید پس خودت رو نزن به کوچه على چپ!
   وقتش که برسه با کمک همین مردم بد بلایى به کوچهسرتون میاریم!!

   (3)
  • ابله عوضى چاپلوس به تو آشغال دستمالچى ساندیسى میگن که چهل سال دارید جاسوسى این مردم بدبخت رو میکنید پس خودت رو نزن به کوچه على چپ!
   وقتش که برسه با کمک همین مردم بد بلایى به سرتون میاریم!!

   (4)
  • خفه شو بابا هربار با یه اسم میای شر ور میگی

   (-2)
 8. پولمو بریزم دور بهتره تا این

  (-6)
 9. مگه دیوونه باشن که بخوان همچین کاری و بکنن

  (2)
 10. هر چیز جدیدی مگه بده داشته باشی ولی متاسفانه پولشو ندارم

  (9)
 11. من نمیدونم چرا خیلیا گفتن هرگز نمیخرم اره جون خودتون

  (11)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*