رده بندی کیفی خودروهای داخلی

کدام خودروها در رده بندی کیفی خودروهای داخلی در تیر ۹۸ حذف یا اضافه شدند؟

اخیرا رده بندی کیفی خودروهای داخلی در تیر ۹۸ توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت منتشر شد که بر اساس آن دو خودرو سوزوکی گرند ویتارا و ام وی ام ۳۱۵ از آن حذف شده‌اند.

اخیرا وزارت صنعت، معدن و تجارت گزارش رده بندی کیفی خودروهای داخلی در تیر ۹۸ را منتشر کرد که با بررسی رده بندی ماه گذشته متوجه شده‌ایم دو خودرو سوزوکی گرند ویتارا و ام وی ام ۳۱۵ از این گزارش حذف شده‌اند. دلیل حذف خودرو سوزوکی گرند ویتارا را می‌توان توقف تولید این خودرو در خطوط تولید شرکت ایران خودرو دانست، اما در خصوص حذف خودرو ام وی ام ۳۱۵ دلیلی تا حالا عنوان نشده است که آیا تولید این خودرو نیز متوقف شده یا این محصول مدیران خودرو به دلیل دیگری از رده بندی کیفیتی خودروهای داخلی در تیرماه خارج شده است.

تیگو ۵ به رده بندی کیفی خودروهای داخلی برگشت

در کنار حذف دو خودرو سوزوکی گرند ویتارا و ام وی ام ۳۱۵ شاهد اضافه شدن خودرو چری تیگو ۵ شرکت مدیران خودرو هستیم. بر اساس گزارش منتشر شده در تیر ۹۸ حدود ۵۵ هزار و ۲۳۸ دستگاه خودرو توسط خودروسازان داخلی تولید شده است که از این میزان حدود ۹۹ درصد حجم تولید به خودروهای گروه سبک و ۱ درصد به خودروهای سنگین اختصاص دارد. تولیدات خودرو در این ماه شامل ۴۴ مدل خودروی سبک و ۱۰ مدل خودروی گروه سنگین است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. همش قیمتاشو عوض میکنن معلکمه میخان دزدی کنن

  2. کی تو این وضعیت میتونه ماشین بخره

  3. این کمو زیاد کردنا برای تحریماس یا چیز دیگه ایه ؟؟