شرایط فروش پراید 131

شرایط فروش پراید ۱۳۱ به صورت اقساطی در ۱۳ مهر ۹۸

شرایط فروش پراید ۱۳۱ به صورت اقساطی در ۱۳ مهر ۹۸ اعلام شد. شرکت سایپا خودرو پراید ۱۳۱ را به صورت اقساطی از روز شنبه ۱۳ مهر ۹۸ به مشتریان عرضه می‌کند.

گروه خودروسازی سایپا در ادامه طرح‌های فروش محصولان خود، خودرو پراید ۱۳۱ را به صورت اقساطی از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۱۳ مهر ۹۸ به مشتریان عرضه می‌کند. مشتریان در این طرح فروش از تسهیلاتی به مبلغ ۴ میلیون تومان با بازپرداخت ۳ چک ۴ ماهه برخوردار می‌شوند. مبلغ پیش پرداخت در این طرح فروش ۳۴ میلیون و ۱۲۵ هزار تومان خواهد بود و موعد تحویل این خودرو نیز ۳۰ روز پس از پذیرش اعلام شده است. در ادامه جزئیات شرایط فروش خودرو پراید ۱۳۱ به صورت اقساطی در ۱۳ مهر ۹۸ اعلام شده است:

شرایط فروش پراید ۱۳۱ – ۱۳ مهر ۹۸

مبلغ پایه ۳۷ میلیون و ۴۸۱ هزار تومان
پیش پرداخت + بیمه بدنه ۳۴ میلیون و ۱۲۵ هزار تومان
مبلغ وام ۴ میلیون تومان
بازپرداخت ۳ چک ۴ ماهه
مبلغ چک‌ها ۱ میلیون و ۵۸۹ هزار تومان

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

 1. فریب این پدر سوخته ها را نخورید خودرو ۹۷ هنوز تحویل نداده اند

 2. بالاخره روزی مردم انتقام این همه کشته شدگان تصادفات پراید را از شما خواهند گرفت .

 3. ننویسید این خبرهای احمقانه را . امیدوارم همگی نیست و نابود شوید . ای موجودات از شرف و انسانیت خالی آخر پیت حلبی مگر ماشین است ؟
  شما خبر ندارید در دنیا برای جان انسانها چقدر ارزش قایل می شوند و چه خودروهایی می سازند ؟ دزدهای از خدا بی خبر ! حیوانات آدم نما بس کنید دیگر تولید نکنید ! مرگتان باد لعن و نفرین تمام کشته شدگان تصادفات ماشین های ایرانی به جان شما و خانواده هایتان باد .

 4. فقط می تونم بگم خدا لعنت کنه شما رو

 5. برا همین دبه من بیچاره فروش فوری ۳۰ روزه ثبت نام کردم الان ۷۵ روز گذشته هنوز ندادن به تجربه دیگران ۳۰-۴۵ روز دیگه هم باید منظر بود
  گول تحویل ۳۰ روز را نخورید از بازار بیرون تهیه کنید زودتر به ماشین میرسید

 6. ماشینو
  شبیه
  دبست …