آپدیت MIUI 12 حالت تیره

آپدیت MIUI 12 حالت تیره سراسری را در اختیار گوشی‌های شیائومی قرار می‌دهد

بر اساس جدیدترین گزارش‌ها٬ آپدیت MIUI 12 می‌تواند حالت تیره سراسری را در اختیار گوشی‌های شیائومی قرار می‌دهد. این تنها یکی از قابلیت‌های جذابی است که در تازه‌ترین به‌روزرسانی پلتفرم شیائومی وجود دارد.

کمپانی گوشی‌ساز چینی شیائومی به طور مداوم در حال ارتقاء سیستم MIUI برای خشنود کردن کاربرانش است. با این گزارش‌هایی مبنی بر این وجود دارد که اوپو در حال فریب تعداد زیادی از مهندسان مشغول کار روی دو سیستم MIUI شیائومی و حتی Flyme OS میزو است. دیروز برخی از کاربران این پرسش را داشتند و نگران آینده‌ی رابط کاربری شرکت شیائومی بودند. صفحه رسمی شیائومی در پاسخ به این شایعات٬ بخشی از اطلاعات آپدیت MIUI 12 را فاش کرد.

بر اساس آنچه که از سوی MIUICat شنیده می‌شود٬ از آنجایی که مهندسان شرکت شیائومی روزی 13 ساعت مشغول کار هستند٬ هیچ فرصتی برای مصاحبه نخواهند داشت. بنابراین دستیابی به اطلاعات آن سخت است. صفحه MIUICat در شبکه اجتماعی ویبو همچنین دلیل اینکه چرا قابلیت پخش دایره‌وار انیمیشن‌های GIF هنوز فعال نیست را نیز عنوان کرده است. این بدان خاطر است که مشکلات مصرف برق را پدید می‌آورد. در حال حاضر آن در مرحله‌ی ارزیابی داخلی است. از همه مهم‌تر٬ آپدیت MIUI 12 می‌تواند حالت تیره سراسری را به ارمغان بیاورد.

ویژگی‌های جدید در آپدیت MIUI 12

نسخه‌ی پایدار MIUI 11 در اواسط ماه اکتبر منتشر شد. در حالی که به نظر می‌رسد شیائومی در تدارک انتشار آن برای دیوایس‌های بیشتر است٬ ویژگی‌های جدید اضافه‌تری را نیز به آن اضافه می‌کند. پیش از این گزارش‌هایی مبنی بر آماده‌سازی حالت ٬Focus سفارشی‌سازی عکس صفحه نمایش و دیگر قابلیت‌ها توسط شیائومی شنیده شده بود. گرچه هنوز این ویژگی‌ها در حالت آزمایشی قرار دارند. همچنین این شرکت یک دراور جدید را به سیستم دسکتاپی خود اضافه خواهد کرد.

ما کنجکاو هستیم بدانیم حالت تیره سراسری در MIUI 12 چگونه کار خواهد کرد. برای پی بردن به این موضوع٬ باید چند ماه صبر کنیم.

۸ دیدگاه

  1. MIUI 10 هم داشت ، توی MIUI 11 هم مثل اپل و سامسونگ اضافه کرد و کامل شد. الان سایت های خارجی زدند که 11.1 قراره دریافت بشه که تغییراتش هم نوشتند و عکس هاش رو گذاشتند مثل مود focus و تغییر سایز آیکون ها و افزودن App Drawer و غیره

    (2)
  2. امیدوارم هر‌ چ زود تر بیادش خیلی دوست دارم ببینم چ تغییراتی داشته

    (0)
  3. چند ماهههههه چ خبره مگه میخوان چی بهش اضافه کنن

    (0)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*